Навчальний курс “Молодий керівник” від Reikartz Hotel Group

Навчальний курс “Молодий керівник” від Reikartz Hotel Group

18 квітня стартує навчальний курс «Молодий керівник» від Reikartz Hotel Group.

«Молодий керівник» – навчальний курс тривалістю 5 тижнів, включає теоретичну та практичну частини.

«Навчальний курс – безкоштовний, і це реальна можливість для молодих фахівців спробувати розкрити себе та відкрити у собі здібності у новій сфері, або ж закріпити свій досвід і стати професіоналом готельно-ресторанного бізнесу. Ми намагаємось створити зручні та комфортні умови для навчання: забезпечуємо учасникам проживання та харчування. Під час відбіркової частини, своїм досвідом будуть ділитись успішні та провідні фахівці нашої компанії. Практична частина курсу буде проходити у готелях мережі Reikartz, тому кожен зможе наочно відчути себе у ролі керівника чи управлінця». – коментує модератор курсу Сєднєва Ірина.

Курс «Молодий керівник» стартує 18 квітня 2018 року у місті Київ. До навчання запрошуються випускники 2017-2018 років за спеціальністю туризм, готельний менеджмент, управління тощо.

Учасники, які успішно пройдуть навчання, отримають контракт на співпрацю з компанією Reikartz Hotel Group на позиції: керуючий готелем, заступник керуючого готелем, портьє, співробітник служби ресторанного сервісу, співробітник відділу продажів, логістики, маркетингу, або окремого проекту.

Детальніше про курс, критерії відбору та портрет студента дивіться за посиланням.

Оставить комментарий