Найчастіше оплачують проїзд через QR-код у одеських трамваях та тролейбусах жінки віком від 23 до 30 років, які працюють у сфері  торгівлі. Про це свідчить аналітика ПриватБанку, фахівці якого запропонували цікаву статистику оплат через QR-код.

Відтак, 55,6% жінок та 44,4% чоловіків купують квитки через QR-код.  Що стосується вікових категорій:  лише 3% одеситів до 18-ти років купують квитки на проїзд смартфоном та 22% містян – віком від 18-23 років. Найчастіше розраховуються за проїзд жителі міста віком: 23-30 років – 28,2%; від 30-40 років –   24,4% та старше 40 років – 22,4 %.
Цікаво, що найбільші прихильники QR-кодів працюють у сфері торгівлі –  29,2 %,  послуг – 24,5% та освіти – 14,8%.  Медичні працівники, держслужбовці та ІТ-працівники – 9,3%, 8,9% та 8,6% відповідно.

Нагадаємо, щоб оплатити проїзд, потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Приват24 і відсканувати QR-код, що зображений на спеціальних стікерах у трамваї або тролейбусі. Користуватися Приват24 та розраховуватися за проїзд може клієнт будь-якого українського банку, додавши до електронного гаманця картку свого банку.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.