З початку запуску у жовтні послуги доставки карток за кордон, клієнти ПриватБанку замовили 23 100  тис карток, з яких вже доставлено понад 20 807 тис. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, за статистикою банку більше половини – 56% карток замовляється клієнтами з доставкою до Польщі. Майже третина (27,9%) карток банку доставляється новою поштою до Німеччини, також у ТОП-3 країн, куди найчастіше їдуть картки ПриватБанку Чехія з 7,5% доставок.

Найчастіше замовляють доставку карток ПриватБанку за кордон жінки – 67,3%, замовлення від чоловіків становлять трохи більше третини. Активніше за всіх користуються можливістю доставки карток за кордон молодь – майже 40% карток банку вже отримали клієнти віком від 18 до 35 років. Кожне третє замовлення доставки карток роблять українці від 36 до 45 років, активними отримувачами карток є й клієнти старшого покоління – майже 8% замовлень банк отримав від українців старших за 65 років.

Нагадаємо, замовлення карток з доставкою за кордон вже доступно у Приват24. Отримати картку ПриватБанку можна через кур’єра Nova Post на будь-яку адресу у Польщі, Молдові, Литві, Німеччині, Чехії та Румунії.  До кінця січня  2024 року доставка карток ПриватБанку клієнтам, що перебувають за кордоном, буде безкоштовною.

Від початку війни ПриватБанк подовжив строк дії всіх платіжних карток, що дозволяє вільно користуватися карткою для оплати товарів та послуг в торговій мережі та зняття готівки. За необхідності перевипуску картки для активного шопінгу в інтернет магазинах, цифрову картку можна оформити миттєво у Приват24 та отримати платіжну картку з доставкою по всій Україні та за кордон.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.