17 квітня 2021 року Наглядова рада ПриватБанку затвердила результати конкурсного відбору двох посад у складі правління банку.

Як повідомила прес-служба банку, за результатами конкурсу з 01 вересня 2021 року строкомкон на п’ять років на посаду заступника голови правління з питань фінансів призначено Ганну Самаріну, яка наразі є виконувачкою обов’язків голови правління банку та заступником голови правління з питань фінансів.

Також Наглядовою радою ПриватБанку за підсумками конкурсного відбору на посаду члена правління з питань управління ризиками з 01 вересня 2021 року строком на п’ять років призначено Ларису Чернишову, яка наразі обіймає посаду члена правління з питань управління ризиками.

Конкурсний відбір є обов’язковою умовою призначення топ-менеджерів державних банків згідно зі статтею 7 Закону про банки і банківську діяльність Завершення строку трудового контракту будь-кого з членів правління вимагає проведення конкурсу. Обрання та призначення членів правління є виключною компетенцією Наглядової ради.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року Наглядова рада затвердила нову структуру правління ПриватБанку, згідно з якою виконавчий орган банку складається з семи позицій, а саме:

  • голови правління,
  • чотирьох заступників голови правління – з питань фінансів, з питань управління проблемними активами, з операційних питань та з питань розвитку бізнесу,
  • двох членів правління – з питань управління ризиками і з питань мережі та проблемної заборгованості.

You may also like

Leave a reply