17 квітня 2021 року Наглядова рада ПриватБанку затвердила результати конкурсного відбору двох посад у складі правління банку.

Як повідомила прес-служба банку, за результатами конкурсу з 01 вересня 2021 року строкомкон на п’ять років на посаду заступника голови правління з питань фінансів призначено Ганну Самаріну, яка наразі є виконувачкою обов’язків голови правління банку та заступником голови правління з питань фінансів.

Також Наглядовою радою ПриватБанку за підсумками конкурсного відбору на посаду члена правління з питань управління ризиками з 01 вересня 2021 року строком на п’ять років призначено Ларису Чернишову, яка наразі обіймає посаду члена правління з питань управління ризиками.

Конкурсний відбір є обов’язковою умовою призначення топ-менеджерів державних банків згідно зі статтею 7 Закону про банки і банківську діяльність Завершення строку трудового контракту будь-кого з членів правління вимагає проведення конкурсу. Обрання та призначення членів правління є виключною компетенцією Наглядової ради.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року Наглядова рада затвердила нову структуру правління ПриватБанку, згідно з якою виконавчий орган банку складається з семи позицій, а саме:

  • голови правління,
  • чотирьох заступників голови правління – з питань фінансів, з питань управління проблемними активами, з операційних питань та з питань розвитку бізнесу,
  • двох членів правління – з питань управління ризиками і з питань мережі та проблемної заборгованості.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply