Мережа магазинів MOYO дотримується закону України та підтримує всі превентивні дії щодо захисту населення від поширення вірусу COVID-19. З 17 березня компанія тимчасово закрила 49 роздрібних магазинів по Україні з першого дня карантину.

“Ми не шукали шпарин у законах, не йшли на компроміси. Це було неприйнятно для нас і нашого бізнесу. Просто закрили, як того вимагає закон і здоровий глузд. Ми переконані, що здоров’я наших клієнтів, співробітників і кожного з нас важливіше.” — прокоментували у пресслужбі MOYO.

Через 72 дні після закриття відновили свою роботу перші магазини MOYO у Києві, дотримуючись норм та рекомендацій МОЗ України. Більшість магазинів по Україні, де дозволяє епідеміологічна ситуація, вже повертаються до нового формату роботи.

Наші консультанти працюють з використанням засобів індивідуального захисту (маски, рукавички, антисептик). У всіх магазинах встановлено санітайзери, а на підлозі нанесена розмітка для дотримання соціальної дистанції. Кількість відвідувачів у магазині залишатиметься обмеженою. Також у магазині можна безкоштовно отримати маску.

Нагадуємо, що у звичному форматі також працює цілодобовий магазин MOYO 24/7 за адресою м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18а. На період карантину тут облаштували спеціальні місця для доставки товарів (поза приміщенням, а сам магазин також був зачинений). Наразі ж для покупців відкрито доступ до всіх трьох поверхів магазину з технікою, великою побутовою технікою та дитячими товарами. Завдяки автоматизованій транспортній лінії, зі складу здійснюється видача товарів протягом 20 хвилин з моменту замовлення на сайті. Оформлення та видача замовлень відбувається як вдень, так і вночі. Без перерви.

У посиленому режимі продовжує працювати інтернет-магазин moyo.ua. Це понад 10 млн відвідувачів за період карантину. Кур’єри працюють з використанням засобів індивідуального захисту та здійснюють безпечну безконтактну доставку.

Список магазинів MOYO, які працюють: 

м. Київ, вул. Гришка, 3А, ТРЦ «Аладдін»

м. Київ, пр-т Оболонський, 1Б, ТРЦ Dream Town

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 18

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

м. Львів, вул. Стрийська 30, ТРЦ King Cross Leopolis

м. Львів, пл. Міцкевича, 8

м. Львів,  вул. Під Дубом, 7Б, ТРЦ Forum Lviv

м. Дніпро, вул. Глінки, 2, ТРЦ «Мост-Сіті»

м. Одеса, пров. Семафорний, 4, ТРЦ Fontan Sky

м. Харків, вул. Героїв Праці, 7, ТРЦ «Караван»

м. Вінниця, вул. 600-річчя, 17, ТРЦ «Мегамол»

м. Тернопіль,  вул. Текстильна, 28Ч, ТРЦ «Подоляни»

м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 44

м. Кам’янське, пр-т Тараса Шевченка, 9, ТРЦ «ЦУМ»

м. Маріуполь, пр-т Миру, 69, ТРЦ «Україна»

З 2 по 14 червня усім покупцям буде нараховуватися потрійний кешбек за покупки.

Для довідки

MOYO — національна мережа магазинів техніки та електроніки. Інтернет-магазин moyo.ua пропонує сервіс доставки товарів 24/7. Завдяки автоматизованій транспортній лінії, зі складу здійснюється видача товарів протягом 20 хвилин з моменту замовлення на сайті. Понад 3 млн відвідувачів щомісяця. Компанія дотримується закону України та підтримує всі превентивні дії щодо захисту населення від поширення вірусу COVID-19. Інтернет-магазин працює в посиленому режимі.

You may also like

Leave a reply