Комбайнери поставили новий Національний рекорд! Rekord.ua
Фігуру видно з космосу: довжина 202 метри і ширина 57 метрів.

Вперше в Україні експерти Національного Реєстру Рекордів України, зафіксували найбільшу фігуру на пшеничному полі, і це – пляшка довжиною 202 метри та шириною 57 метрів.

Одним з ключових напрямів реалізації українського зерна є виробництво натуральної зернової горілки. Щоб підтримати імідж української зернової горілки, комбайнери разом з представниками Національної  Горілчаної Компанії вирішили створити об’єкт у формі величезної пляшки. Сьогодні українська горілка входить у топ-5 кращих у світі і виготовляється з кращого в світі  зерна.

5 комбайнів одночасно шляхом покосу створили величезну фігуру та встановили новий Національний рекорд України! Комбайнери присвятили арт-акцію закінченню сезону збирання врожаю та створенню кращої зернової горілки, яка входить у топ-5 у світі і виробляється з найякіснішого українського зерна!

Експерти представництва Книги Рекордів Гіннеса в Україні зафіксували  величезний арт-об’єкт та вручили сертифікат комбайнерам та представникам українського горілчаного бренду HLIBNY DAR!

Дивіться, як створювали рекорд:

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply