3 вересня у Івано-Франківську відбудеться прес-конференція та круглий стіл на тему: «Громадська антикорупційна експертиза регуляторних актів в Івано-Франківську», за ініциативою Молодіжного громадського  центру «Еталон» в рамках  Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Впевнений бізнес — заможна громада», що впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

Під час заходів буде представлено результати громадської антикорупційної експертизи місцевих регуляторних актів у місті Івано-Франківську. Аналіз проведено експертами Молодіжного громадського центру «Еталон», що є регіональним партнером Проекту USAID.

Участь у заході візьмуть представники регіонального партнера Проекту USAID, діючих місцевих та регіональних об’єднань малого й середнього бізнесу, місцевих державних органів влади та органів місцевого самоврядування, аналітичних центрів, підприємці з числа активних учасників місцевих об’єднань МСП.

До участі запрошуються представники ЗМІ.

Адреса проведення заходу: театр кіно «Люм’єр», 0-й поверх, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 3

Початок прес-конференції об 11:15, реєстрація з 11:00

Початок круглого столу о 12:00

Контактна особа: Мар’яна Озорович,

Телефон:  +38 050 373 8 373

 

Проект USAID «Впевнений бізнес — заможна громада» сприяє внесенню, ухваленню та впровадженню невідкладних реформ у сфері боротьби з корупцією та покращення бізнес-середовища для малих та середніх підприємств в Україні. Проект впроваджується Центром міжнародного приватного підприємництва (СIPE).

__________________________

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine

You may also like

Leave a reply