Відтепер кадрові військовослужбовці, правоохоронці, ветерани війни та учасники бойових дій можуть придбати житло в іпотеку у Львові та Львівській області на пільгових умовах.

ПриватБанк та Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації підписали двосторонній договір про співробітництво в частині компенсації відсотків на придбання житла за державною програмою «єОселя».

Відповідно до умов Програми компенсації відсоткової ставки за іпотечними кредитами окремих категорій громадян у Львівській області, для військових, правоохоронців та членів їх сімей відсоткова ставка 3% буде повністю компенсована за рахунок обласного бюджету.

Для ветеранів війни та членів їхніх сімей, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, сімей загиблих ветеранів війни та для загиблих захисників і захисниць України відсоткову ставку знижено до 4% річних.

Через ПриватБанк українці вже отримали більш ніж 2000 кредитів на суму понад 2,9 млрд грн. Кожний третій іпотечний кредит за програмою єОселя українці оформлюють в ПриватБанку, а загальна частка ПриватБанку за кількістю виданих кредитів єОселя складає більше 30%.

Детальні умови — за посиланням: https://privatbank.ua/kredity/e-oselya

Програму «єОселя» реалізують Міністерство економіки України спільно з Мінцифрою та Укрфінжитлом.

You may also like

Comments are closed.