17 листопада 2021 року в м. Івано-Франківську відбувся Юридичний форум «Ринок землі», організований відділенням Асоціації правників України в Івано-Франківській області. У заході взяла участь начальник Управління ринку та оцінки земель Держгеокадастру Людмила Спіцина. Проведення форуму здійснювалося із врахуванням карантинних норм та обмежень з можливістю участі в режимі відеоконференції. Таким чином, фахівці і експерти з різних областей України отримали можливість взяти участь у заході та обговорити зміни, пов’язані із відкриттям ринку землі в Україні.

У ході форуму учасники заслухали виступ начальника Управління ринку та оцінки земель Держгеокадастру Людмили Спіциної щодо здійснення моніторингу ринку земель в Україні. Також Людмила Василівна ознайомила присутніх із особливостями купівлі-продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства і відповіла на запитання учасників форуму.

Загалом учасники заходу обговорили основні зміни, пов’язані із відкриттям ринку землі в Україні, особливості укладення договорів купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, практичні питання нотаріального посвідчення договорів купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення, фінансові аспекти придбання таких ділянок тощо.

Довідково:

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення професійної спільноти задля розвитку юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.

Вам також може сподобатися

Новини

ПРООН запустить освітньо-консалтингову програму зі сталого розвитку для жінок-керівниць малих бізнесів в агропродовольчому секторі

Програма сприятиме поширенню сталих підходів в українській бізнес-спільноті, розбудові інноваційних бізнес-моделей та гендерній рівності Програма ...

Leave a reply