ПриватБанк разом з міжнародними платіжними системами  Visa і Mastercard перерахували на підтримку Збройних сил України майже 1 млн грн за підсумками благодійній ініціативі «Підтримайте Україну з-за кордону».

Така ініціатива об’єднала понад 70 тисяч небайдужих українців, які мали нагоду підтримати Україну та наблизити нашу перемогу, просто розраховуючись картками ПриватБанку за покупки у будь-якій країні світу.

Кожна купівля карткою за кордоном допомагала ЗСУ, кожна оплата в Інтернеті приносила додатковий донат на спорядження та інші потреби наших воїнів – адже з кожної оплати карткою банк спрямував по одній гривні на потреби Збройних сил України. За результатами ініціативи, яка тривала з 16 травня до 30 червня, на спецрахунок для підтримки ЗСУ перераховано 919 865 гривень.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.