Компанія Lenovo™ зміцнює своє портфоліо та візію “ШІ для всіх” завдяки комп’ютерам зі штучним інтелектом та іншим потужним інноваціям.

На виставці CES® 2024 компанія Lenovo представила повну лінійку з понад 40 нових пристроїв і рішень на базі штучного інтелекту, що сприяють реалізації концепції “Штучний інтелект для всіх” (AI for All). Анонси включають нові ШІ-інновації для ПК від суббрендів Lenovo Yoga™, ThinkBook™, ThinkPad™, ThinkCentre™ і Legion™, які персоналізують комп’ютерний досвід як для користувачів, так і для бізнесу. Два нових концептуальних продукти, планшет, програмний додаток, функції штучного інтелекту Motorola AI, аксесуари та багато іншого доповнюють новий портфель технологічних рішень.

Компанія Lenovo представила новий асортимент користувацьких пристроїв, які прискорюють творчий процес завдяки штучному інтелекту

Компанія Lenovo продемонструвала сегмент нових користувацьких пристроїв: ноутбуки з ШІ Yoga, які сприяють творчому процесу, планшет для ігор та навчання Lenovo Tab M11, а також ноутбуки Lenovo IdeaPad, розроблені для повсякденного використання, і аксесуари для сучасного світу. Новітня лінійка ноутбуків Lenovo Yoga на базі Windows 11 поставляється з Lenovo Yoga Creator Zone — ексклюзивним програмним забезпеченням для творців, художників і всіх, хто хоче використовувати можливості штучного інтелекту в простий і приватний спосіб, не забуваючи про безпеку. Lenovo Yoga Creator Zone пропонує генерацію зображень, яка перетворює текстові описи або ескізи на приголомшливі візуальні ефекти без складних підказок, кодів або налаштувань. Користувачі просто вводять те, що вони хочуть побачити, і система миттєво створює візуальне втілення.

Нове покоління ноутбуків Lenovo Yoga представлене моделями Lenovo Yoga Pro 9i (16″, 9″) та Lenovo Yoga 9i 2-в-1 (14″, 9″), остання з яких постачається в комплекті зі стилусом Lenovo Smart Pen та чохлом. Обидва ноутбуки преміумкласу, розроблені для творчих людей із високими вимогами, відповідають стандарту міцності MIL-STD-810H1 і оснащені найсучаснішими компонентами. Зокрема новітніми процесорами Intel® Core™ Ultra для блискавичної продуктивності, фізичним чипом Lenovo AI Core Chip, який забезпечує функцію штучного інтелекту, а також потужними акумуляторами зі швидким заряджанням2 для безперервної творчості. Максимізувати продуктивність процесорів Lenovo AI Core та Intel Ultra в Lenovo Yoga Pro 9i (16″, 9) допомагає Lenovo X Power — рішення для налаштування на основі машинного навчання, яке покращує виконання творчих завдань, таких як 3D-візуалізація та корекція кольору в кіно, розподіляючи обчислювальну потужність для оптимізації продуктивності, часу роботи від акумулятора та ефективності охолодження. Обидві моделі оснащені клавішею Copilot, що забезпечує швидкий доступ до повсякденного ШІ-компаньйона.

Copilot у Windows 11 використовує можливості штучного інтелекту для надання релевантних відповідей, узагальнення електронних листів, створення зображень тощо.

Доповнюють лінійку Lenovo Yoga ще чотири нові ноутбуки. Серед них — Lenovo Yoga Slim 7i (14″, 9) для користувачів, що цінують мобільність, — тонкий і легкий девайс преміумкласу Intel Evo™ Edition, оснащений процесорами Intel Core Ultra та OLED-екраном WUXGA. Lenovo Yoga Pro 7i (14″,9) і Lenovo Yoga Pro 7 (14″,9) — це ноутбуки для творчих людей, оснащені процесорами Intel Core Ultra або процесором AMD Ryzen™ 7 8845HS, графічним процесором NVIDIA GeForce RTX 4050, схваленим NVIDIA Studio, а також дисплеями LCD або OLED з роздільною здатністю 3K та PureSight Pro.

Для ще більшого підвищення продуктивності Lenovo Yoga Book 9i (13″, 9), перший у світі повнорозмірний ноутбук з двома OLED-екранами3, тепер оснащується новими процесорами Intel Core Ultra, OLED-екраном PureSight з роздільною здатністю 2,8K і саундбаром Bowers & Wilkins, що обертається. Він також може бути оснащений різноманітним програмним забезпеченням для підвищення креативності. Серед таких програм є Smart Launcher для групування часто використовуваних застосунків для підвищення ефективності, розширена віртуальна клавіатура, що дозволяє користувачам виражати свою індивідуальність за допомогою скінів, штучний інтелект для покращення почерку та багато іншого. І останнє, але не менш важливе — нові ноутбуки Lenovo Yoga 7i 2-в-1 (16″, 9) та Lenovo Yoga 7i 2-в-1 (14″, 9) трансформуються та відповідають творчим потребам митців, які цінують мобільність.

Створений для розваг, розроблений для навчання, планшет Lenovo Tab M11 є ідеальним пристроєм для студентів, поціновувачів кіно та художників, які люблять малювати. Планшет оснащений зручним стилусом Lenovo Tab Pen, який забезпечує безкомпромісний досвід письма та малювання і постачається з попередньо встановленим програмним забезпеченням преміумкласу, що підвищує зручність використання. Це застосунок Nebo для перетворення рукописного тексту на цифровий, MyScript Calculator 2 для розв’язання рівнянь і функцій у режимі реального часу та WPS Office для легкого перегляду та редагування документів.

Отримати додаткові відомості про Yoga та Lenovo Tab можна у пресрелізі, що знаходиться у прескіті Lenovo CES 2024.

Нові ПК з ШІ Lenovo ThinkBook та робочі станції ThinkCentre neo Desktops надихають на нову хвилю продуктивності та творчості

Компанія Lenovo™ також анонсувала нові продукти ThinkBook, настільні комп’ютери ThinkCentre™ і аксесуари для малого та середнього бізнесу з інноваційними функціями, “розумною” конструкцією та вдосконаленнями зі штучним інтелектом. Новий ThinkBook Plus Gen 5 Hybrid — це гнучке гібридне рішення з базовою системою ноутбука та планшетом, які можуть працювати незалежно або разом, а сам пристрій може плавно перемикатись між форматами ноутбука та планшета. Рішення пропонує унікальну інновацію, що забезпечує гібридний досвід з операційними системами Windows і Android. ThinkBook 13x Gen 4 — це стильний та потужний ноутбук на Intel® Evo™ Edition з тривалим часом автономної роботи та перший ноутбук Lenovo для малого та середнього бізнесу з нейтральним викидом вуглецю4. ThinkBook 14 i Gen 6+5 — це потужний, універсальний та “розумний” ноутбук з якісним 14,5-дюймовим дисплеєм 3K і портом TGX, який підтримує нову док-станцію ThinkBook Graphics Extension (TGX)5, що підвищує обчислювальну потужність ШІ. Компанія Lenovo також представляє оновлений ThinkBook 16p Gen 5, який поєднує потужність і елегантність із підтримкою нової системи Magic Bay Studio, яка включає камеру 4K6 та вбудовані динаміки. ThinkCentre neo Ultra використовує останні технології, щоб створити нове покоління ПК зі штучним інтелектом ультрамалого формфактора, а моноблок ThinkCentre neo 50a Gen 5 тепер буде доступний у формфакторах 24 і 27 дюймів. Ноутбуки Lenovo ThinkBook, настільні комп’ютери ThinkCentre neo та Magic Bay Studio — це новітні продукти та аксесуари, які демонструють інновації та лідерство Lenovo на ринку малого та середнього бізнесу.

Раніше на Lenovo Tech World 2023 компанія Lenovo продемонструвала приклад рішення персонального помічника зі штучним інтелектом для комп’ютерів з ШІ у рамках свого бачення “Штучного інтелекту для всіх”. У рамках рішення Lenovo AI Now компанія Lenovo активно просувається у створенні індивідуальної ШІ-технології, яка полегшить користувацький досвід при використанні клавіатури та живої мови. Технологія, попередньо названа Персональний Асистент Lenovo AI Now, забезпечує персоналізований інтерактивний досвід на основі власної бази знань користувача на пристрої. ШІ-помічник оптимізує робочі процеси та покращує роботу в більш персоналізований та захоплюючий спосіб. Використовуючи свою звичайну живу мову, користувачі зможуть перевіряти та змінювати загальні параметри, такі як відображення чи продуктивність, шукати та робити короткі резюме електронних листів та документів, створювати запрошення на зустрічі, об’єднувати зображення з камери з аватарами під час відеоконференцій. Персональний Асистент Lenovo AI Now спершу стане доступним у Китаї в першій половині 2024 року.

Крім того, на виставці CES компанія Lenovo демонструє два унікальні концептуальні девайси. Mechanical Energy Harvesting Combo — це продукт, який використовує механічний рух і сонячне світло для живлення миші та клавіатури, усуваючи потребу в зовнішній зарядці. Миша та клавіатура ергономічно розроблені таким чином, щоб забезпечити користувачеві комфорт і високий рівень залученості в роботу. Продукт також підтримує режими бездротового підключення Bluetooth® і 2.4G, що забезпечує легке під’єднання до кількох пристроїв. Концептуальний продукт — це інноваційне рішення, яке відповідає прагненню Lenovo впроваджувати більш екологічні практики.

Lenovo ThinkBook 13x Gen 4 SPE — це революційна та інноваційна концептуальна розробка, яка може похвалитися високою продуктивністю та вишуканим зовнішнім виглядом і задає тренд кришок ноутбуків з “розумною” персоналізацією кольору. Завдяки апаратним і програмним алгоритмам Lenovo та використанню технології E Ink Prism™ користувачі можуть налаштувати зовнішню панель ноутбука, прикрасивши її різними візерунками та створюючи унікальний зовнішній вигляд пристрою. Ця концепція підтримує до тисячі різних зображень, що дозволяє користувачам виражати свою індивідуальність і творчі погляди. Завдяки технології наднизького енергоспоживання від E Ink і дизайну системи Lenovo верхня кришка, що змінює колір, не вплине на час роботи батареї, а також верхня кришка може продовжувати змінювати свій дизайн, навіть якщо пристрій вимкнено. На виставці CES 2024 Lenovo представить чотири варіанти дизайну, включаючи дві різнобарвні схеми, динамічний годинник і мультисистемну взаємодію, які пропонують різні та унікальні переваги для користувачів.

Отримати додаткові відомості про нові ThinkBook, ThinkCentre neo та концептуальні новинки можна у пресрелізі, що знаходиться у прескіті Lenovo CES 2024.

Компанія Lenovo відкриває нові можливості комп’ютера зі штучним інтелектом завдяки ноутбукам ThinkPad і IdeaPad на базі процесорів Intel Core Ultra

Lenovo представила нові бізнес-ноутбуки та ноутбуки для користувачів, створені для розблокування нових можливостей штучного інтелекту та підвищення продуктивності, креативності та ефективності. Нові Lenovo ThinkPad X1 Carbon, ThinkPad X1 2-в-1 та IdeaPad Pro 5i — це ноутбуки Intel Evo, які працюють на новітніх процесорах Intel Core Ultra та Windows 11, забезпечують оптимальну енергоефективність, продуктивність і захоплюючі враження. Спеціальна підтримка прискорення штучного інтелекту допоможе користувачам отримати нові можливості, включаючи можливості, які забезпечує Copilot у Windows, та підвищити ефективність у роботі та іграх. Незалежно від того, використовуються ноутбуки Lenovo для бізнесу чи для відпочинку, вони є одними з перших ноутбуків, які спричиняють революцію ПК зі штучним інтелектом, яка докорінно змінить те, як люди створюють, співпрацюють і взаємодіють із ПК. Нові ThinkPad X1 та IdeaPad Pro 5i, розроблені для того, щоб забезпечити користувачам найповніший досвід роботи з ПК, допоможуть осягнути нове покоління пристроїв з ШІ.

Як і нова хвиля бізнес-ноутбуків, 3D-монітор Lenovo ThinkVision™ 27 уже доступний і готовий підвищити продуктивність і ефективність користувачів. 3D-монітор, що працює без окулярів, тепер має ще більш інтуїтивно зрозумілу та інтерактивну версію 3D Explorer із ще більш інтуїтивно зрозумілим та інтерактивним користувальницьким інтерфейсом, який занурює кріейторів у 3D-світ, а також може використовуватися у 2D. Крім того, монітор тепер поставляється з розширеною підтримкою програмного забезпечення за допомогою власницьких програм, включаючи Design Engine, що усуває потребу в окремих плагінах для забезпечення справжнього міжвимірного гібридного дизайну. Тепер користувачі можуть проєктувати в 2D і візуалізувати в 3D або використовувати програму, що дозволяє перетворювати 2D у 3D-зображення, відео або інший контент на основі штучного інтелекту в реальному часі. Завдяки ШІ, високій роздільній здатності з високою частотою оновлення 2D-контент може швидко перетворитись на якісний 3D-контент із точною просторовою реконструкцією, незалежно від того, наскільки складним може бути фон, і все це без потреби у додатковому живленні чи оновленні системи.

Отримати додаткові відомості про нові ThinkPad, IdeaPad і ThinkVision можна у пресрелізі, що знаходиться у прескіті Lenovo CES 2024.

Ігрова екосистема Lenovo Legion: створена для геймерів, щоб досягти неможливого

Нова ігрова екосистема компанії Lenovo дебютувала на виставці CES® 2024 з пристроями та аксесуарами, програмним забезпеченням і сервісами для Windows 11, які забезпечують потужність, тепловіддачу, графіку, переваги ШІ та свободу у створенні комплексної системи для геймінгу. Нове портфоліо пристроїв Lenovo Legion 9-го покоління включає нові 16-дюймові ігрові ноутбуки та станції:

  • Lenovo Legion 7i (16″, 9), Lenovo Legion 5i (16″, 9) та Lenovo Legion Slim 5 (16″, 9) призначені для геймерів, яким потрібен ноутбук, що впорається з улюбленими іграми та продуктами STEM.
  • Lenovo Legion 9i призначений для тих, хто вимагає найкращого в іграх та створенні контенту.
  • Lenovo Legion Pro 7i (16″, 9) та Lenovo Legion Pro 5i (16″, 9) — для геймерів, яким важливий стильний дизайн та дисплей з максимальною частотою кадрів (FPS).
  • Legion Tower 7i та Legion Tower 5i — для тих, хто потребує додаткової потужності висококласної ігрової станції.

Крім того, новинками цього року стали ігрові ноутбуки Lenovo LOQ 15IRX9, Lenovo LOQ 15IAX9I, Lenovo LOQ 15IAX9 та Lenovo LOQ 15AHP9 з ігровою станцією Lenovo LOQ Tower 17IRR9 для гравців, які починають свій шлях у геймінгу. Доповненням до оновленої екосистеми стали нові аксесуари — бездротова ігрова RGB-миша Lenovo Legion M410 та мініклавіатура Legion K510 Pro, а також нове програмне забезпечення Lenovo AvatarMaster.

В основі нової ігрової лінійки лежить сімейство фірмових апаратних ШІ-чіпів LA від Lenovo, що надають переваги ноутбукам лінійки Lenovo Legion та Lenovo LOQ.  Вперше представлені на виставці CES 2023, ШІ-чіпи LA стали ще потужніші та забезпечують ігровим лінійкам Lenovo вищі показники FPS та кращу енергоефективність. Нова ігрова екосистема Lenovo містить широкий вибір ігрових ноутбуків, станцій, моніторів, аксесуарів та портативну ігрову консоль Lenovo Legion Go, анонсовану на виставці IFA 2023. Різноманітність рішень дозволяє геймерам обрати те, що їм потрібно, та досягти ігрової величі для втілення “неможливого”.

Виводячи стрімінг та колаборації на новий рівень, деякі системи Lenovo Legion3, включаючи моделі Legion 7i та Legion 5i, тепер оснащені додатком AvatarMaster. Новий застосунок на основі ШІ перетворює профілі користувачів на цифрові 3D-аватари з широкими можливостями кастомізації — від зовнішнього вигляду, рис обличчя до одягу та аксесуарів. Створивши та налаштувавши свої аватари, користувачі зможуть транслювати анімовану цифрову версію себе на різних платформах — під час відеоконференцій, ігрових сесій тощо.

Отримати додаткові відомості про Lenovo Legion, LOQ та AvatarMaster можна у пресрелізі, що знаходиться у прескіті Lenovo CES 2024.

Motorola представила нові функції MotoTalk зі ШІ для підвищення продуктивності ритейл-команд

Motorola представила нові функції ШІ, доступні в MotoTalk, платформі для підвищення продуктивності бізнесу для ПК і мобільних пристроїв, яка дозволяє бізнес-клієнтам створювати завдання і керувати робочими днями своїх команд. Завдяки новим функціям мобільні групи підприємств можуть використовувати розпізнавання зображень або планування маршрутів для оптимізації своєї повсякденної діяльності.

За допомогою функції Image Recognition команди можуть ідентифікувати та порахувати кількість будь-якого товару на полицях, збирати інформацію про ціни та отримувати доступ до звітів про знижки в кожному магазині, забезпечуючи відповідність мерчандайзингу. Використовуючи ШІ, інструмент також стратегічно оптимізує комерційні маршрути, що збільшує ефективність з точки зору відстані, часу та можливостей продажу. Функція дозволяє генерувати маршрути для різних мобільних груп за лічені хвилини, а також підсумовує візити та результати роботи співробітників у магазинах, зменшуючи робоче навантаження на користувачів MotoTalk.

Дізнатися більше подробиць про анонс Motorola щодо можливостей MotoTalk з ШІ можна у блозі.

Інклюзивні технологічні рішення на базі ШІ

Компанія Lenovo виступила ключовим партнером у розробці рішень для забезпечення інклюзії, представлених Фондом Скотта-Моргана на виставці CES. Нові технології спрямовані на розширення можливостей людей з інвалідністю та включають:

  • гіперреалістичний аватар зі ШІ, розроблений спільно з DeepBrain AI, для збереження індивідуальності та покращення якості комунікації;
  • персональну велику мовну модель (LLM) для інтелектуального набору тексту, створену в Центрі інновацій ШІ Lenovo;
  • апаратне забезпечення для відстеження руху очей, протестоване на пристроях Lenovo;
  • інтегровану мультимодальну платформу введення, оптимізовану за допомогою ШІ.

Передові інклюзивні технології лежать в основі постійного спонсорства та співпраці з Фондом Скотта-Моргана, а також прагнення компанії Lenovo надавати розумні технології для кожного.

Довідка:

Про компанію Lenovo:

Lenovo — глобальна технологічна компанія з доходом у $62 млрд, яка посідає 217 місце в рейтингу Fortune Global 500, об’єднує 77 000 працівників по всьому світу та щодня обслуговує мільйони користувачів на 180 ринках. Зосередившись на сміливому баченні — забезпечувати Розумні Технології для Кожного, компанія Lenovo стала провідним світовим гравцем на ринку ПК, продовжуючи розширення у сферах зростання, які сприяють розвитку технологій «нового ІТ» (клієнтських, периферійних, хмарних, мережевих та інтелектуальних), включаючи сервери, системи зберігання даних, мобільні пристрої, програмне забезпечення, рішення та сервіси. Ця трансформація разом з інноваціями Lenovo, що змінюють світ, створює більш інклюзивне, надійне та стійке цифрове суспільство для кожного. Компанія Lenovo зареєстрована на Гонконзькій фондовій біржі під назвою Lenovo Group Limited (HKSE: 992) (ADR: LNVGY). Щоб дізнатися більше актуальної інформації, відвідайте сайт https://lenovo.ua та перегляньте останні новини на StoryHub.

1 Lenovo використовує стандарти Міністерства оборони США MIL-SPEC для тестування пристроїв у небезпечних фізичних та навколишніх умовах з метою визначення довговічності. Ноутбуки Lenovo Yoga Pro 9i пройшли тестування за 5 категоріями та 24 процедурами MIL-STD-810H, щоб підтвердити їх міцність. Зловживання, подібне до тестування MIL-STD-810H, не покривається стандартною гарантією Lenovo.

2 Усі заявлені дані щодо терміну служби батареї є приблизними та базуються на внутрішньому тестуванні в оптимальних лабораторних і мережевих умовах. Фактична продуктивність батареї буде різною та залежатиме від багатьох факторів, включаючи конфігурацію та використання виробу, програмне забезпечення, умови роботи, бездротові функції, налаштування керування живленням, яскравість екрана та інші фактори. Максимальна ємність акумулятора зменшуватиметься з часом використання.

3 На основі внутрішнього дослідження, проведеного для першого покоління Lenovo Yoga Book 9i (13″, 8) станом на 2 грудня 2022 року всіма основними виробниками ПК, які постачають більше одного мільйона одиниць по всьому світу щорічно.

4 ThinkBook 13x Gen 4 сертифіковано Британським інститутом стандартів як продукт з нейтральним викидом вуглецю – BSI Carbon Neutral Product Сертифікат Kitemark №: KM 801575

5 ThinkBook 14 i Gen 6+ і ThinkBook Graphics Extension будуть доступні в Китаї та в обмеженій кількості в США.

6 Роздільна здатність 4K доступна в підтримуваних програмах

7 Lenovo AvatarMaster попередньо завантажено на вибрані ПК Lenovo Legion, включаючи Lenovo Legion 7i (16”, 9) і Lenovo Legion 5i (16”, 9). Програму AvatarMaster можна завантажити на сайті www.lenovo.com/avatarmaster.

8 Ціни можуть не включати податок, доставку чи інші опції та можуть бути змінені без попередження; застосовуються додаткові умови. Ціни посередників можуть відрізнятися. Терміни надходження на полицю та варіанти кольорів можуть відрізнятися залежно від регіону, а продукти можуть бути доступні лише на окремих ринках. Усі пропозиції залежать від наявності. Lenovo залишає за собою право змінювати пропозиції продуктів, функції та технічні характеристики в будь-який час без попередження.

LENOVO, YOGA, THINKPAD, THINKBOOK, THINKCENTRE, LEGION, IDEAPAD і THINKVISION є товарними знаками Lenovo. MOTOROLA, стилізований логотип M, MOTO та сімейство знаків MOTO є товарними знаками Motorola Trademark Holdings, LLC. Intel, Intel EVO та Intel Core Ultra є товарними знаками корпорації Intel або її дочірніх компаній у США та/або інших країнах. AMD і Ryzen є товарними знаками Advanced Micro Devices, Inc. NVIDIA, GeForce і RTX є товарними знаками NVIDIA Corporation. Inc. Bowers & Wilkins є торговою маркою B&W Group Ltd. MyScript”/“Nebo” є торговими марками компанії MyScript, зареєстрованою у Франції, Сполучених Штатах Америки та інших країнах. Android є торговою маркою Google, LLC. BLUETOOTH є торговою маркою Bluetooth Special Interest Group (SIG). E Ink Prism є торговою маркою E Ink Corporation. Усі інші торгові марки є власністю відповідних власників. ©2024 Motorola Mobility LLC. Усі інші торгові марки є власністю відповідних власників. ©2024, Lenovo Group Limited.

You may also like

Comments are closed.