За перший вікенд прокату мультфільму “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила” мережа кінотеатрів MULTIPLEX зібрала 8 318 201 гривень, всього анімацію в мережі переглянули 112 311 глядачів. Загальна каса мультфільму на ринку, за словами глави Держкіно України Філіпа Іллєнко, за перший вікенд становить 21 489 581 гривень і 285 784 глядача. Таким чином, перевагу кінотеатрам мережі MULTIPLEX віддали 39,2% глядачів в країні, залишивши в мережі 38,6% від загальних касових зборів. Ці позитивні показники прокоментував комерційний директор мережі кінотеатрів MULTIPLEX Віталій Писаренко.

“Таких видатних результатів по даному продукту нам вдалося досягти не лише завдяки самому широкому покриттю на ринку і доступними цінами, а й тому що ми розставили мультфільм” Викрадена принцеса: Руслан и Людмила “максимально широко. З самого початку промоційної кампанії ми повірили в цей український мультфільм і щільно співпрацювали з його творцями. останнім часом MULTIPLEX активно підтримує національне кіно і формує його лояльну аудиторію. Глядачі вже подивилися такі гідні фільми, як “сторожову застава”, “DZIDZIO Контра бас “,” кіборг “і багато інших. Викрадена принцеса – дуже якісний продукт, причому не тільки за місцевими мірками, тому ми не побоялися дати максимально можливу кількість сеансів і виграли”

Нагадаємо, що мультфільм “Викрадена принцеса: Руслан и Людмила” вийшов на великі екрани 7 березня. Гарантуючи вартість виробництва мультфільму – 95, 2 мільйони гривень.

You may also like

Leave a reply