Вже 14 лютого стартує безкоштовний інтенсивний навчальний курс для підприємців малого та середнього бізнесу, який проводиться в рамках грантової програми THINK ON.Ukraine від компанії Lenovo.

Пройти навчання на курсі зможуть усі охочі, для цього потрібно лише зареєструватися на всі або декілька лекцій. Курс складається з п’яти вебінарів, які будуть проходити онлайн у реальному часі.

Програма та експерти:

 • 14 лютого о 16:00
  Формування бізнес-моделі в нинішніх умовах — Лідія Пащук, експертка Українського фонду стартапів, засновниця Школи малого і середнього підприємництва, президентка K.FUND.
 • 16 лютого о 16:00
  Ефективне та результативне бізнес-планування — Наталія Калінкіна, керівниця виробничого акселератора INDAX.
 • 21 лютого о 16:00
  Залучення фінансування та інвестицій — Ігор Комендо, директор ГО GoLocal, раніше залучив понад 2 млн євро на реалізацію міжнародних проєктів USAID, SlovakAid, GIZ, NEFCO.
 • 22 лютого о 16:00
  Фінанси для МСП — Тетяна Самофал, фінансова менеджерка INDAX.
 • 23 лютого о 16:00
  Пошук нових ринків та експорт для українських підприємств — Олександр Бакка, бізнес-тренер та викладач на програмах МВА.

Участь безкоштовна. Зареєструватись можна на сторінці програми.

Наступні етапи грантової програми THINK ON. Ukraine

Нагадуємо, що прийом заявок на участь у грантовій програмі триваєдо 12 лютого.

 • 27 лютого — буде оголошено20 півфіналістів, які пройдуть додаткову співбесіду з експертами програми;
 • 4 березня — буде оголошено 10 фіналістів, які пройдуть підготовку до фінального пітчингу;
 • 15 березня — пройде фінальний пітчинг власників підприємств, за результатами якого експертне журі визначить переможця.

Виступи фіналістів будуть оцінюватись згідно таких критеріїв, як: життєздатність (стійкість та перспективність) бізнесу та бізнес-проекту, реалістичність втілення плану, здатність відповідати на запитання та вести дискусію. Переможець, який набере найбільше балів за результатами виступу, отримає грант у розмірі 1 000 000 грн на розвиток та зміцнення свого бізнесу. Окрім цього, на учасників півфіналу та фіналу чекають цінні подарунки від організатора грантової програми компанії Lenovo та партнерів програми: UNIT.City — перший інноваційний парк в Україні, SUPERLUDI — школа цифрових професій та Forbes — найбільше світове бізнес-медіа.

Про грантову програму THINK ON. Ukraine:

Програму для розвитку підприємництва THINK ON. Ukraine організовує та проводить компанія Lenovo з нагоди 30-річчя бренду ноутбуків ThinkPad. Серед експертного журі топові українські підприємці, зокрема: В’ячеслав Лисенко — бізнесмен, засновник “Укр-Китай Communication”, Василь Хмельницький — засновник холдингу UFUTURE, Володимир Поперешнюк — співвласник компанії Нова пошта.

Довідки:

Про компанію Lenovo:

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) — глобальна технологічна компанія з доходом у $70 млрд, яка посідає 171 місце в рейтингу Fortune Global 500, об’єднує 82 000 працівників по всьому світу та щодня обслуговує мільйони користувачів на 180 ринках. Зосередившись на сміливому баченні — забезпечувати розумні технології для кожного, компанія Lenovo стала провідним світовим гравцем на ринку ПК, продовжуючи розширення у ключових напрямах, включаючи сервери, сховища, мобільні пристрої, рішення та послуги. Ця трансформація разом з інноваціями Lenovo, що змінюють світ, створює більш інклюзивне, надійне та стійке цифрове суспільство для всіх і всюди. Щоб дізнатися більше актуальної інформації, відвідайте сайт https://lenovo.ua.

Про UNIT.City:

UNIT.City — прототип міста майбутнього. Екосистема, що сприяє розвитку інноваційного підприємництва та досліджень. А також створенню компаній, успішних на глобальному ринку. Співпрацюючи з перспективними стартапами, ми створюємо інноваційне середовище, де найкращі ідеї про комфорт та функціональність втілюються у життя.

Про SUPERLUDI:

SUPERLUDI – школа цифрових професій. Навчаємо сучасним і актуальним професіям у сферах маркетингу та NON-tech IT. Ми про EdTech – майбутнє освіти, інновації, круті підходи, які в десятки разів ефективніші за старі. Коли тобі вчитись в кайф, ти бачиш прогрес і технології допомагають тобі у цьому.

You may also like

Comments are closed.