З якою швидкістю мчить музика The HARDKISS з відкритої платформи вантажівки, що рухається трасою? Зі швидкістю 4G від Vodafone!

Оператор запустив рекламну кампанію, присвячену лідерству за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Мобільний інтернет Vodafone визнаний найшвидшим в країні згідно з результатами незалежного дослідження Ookla® Speedtest® за 3-й і 4-й квартали 2020 року.

У новому ролику зірки українського року – гурт The HARDKISS – грають справжній концерт на відкритій платформі вантажівки, що мчить трасою. І це не чудеса відеомонтажу! Відео знімали у русі на справжній автівці. Автори нового рекламного відео спорудили концертний майданчик на автомобілі, на якому розмістили і музикантів, і знімальну групу. Відео доступне за посиланням.

«Драйв The HARDKISS, швидкість і потужність трака, що мчить трасою – усе це якнайкраще передає швидкість нашого мобільного інтернету. З такою ж швидкістю мчить контент найвищої якості у смартфони клієнтів Vodafone. Незважаючи на те, що наші клієнти використовують усе більше мобільного інтернету, контент стає важчим, а навантаження на мережу збільшується – швидкість інтернету в нашій мережі зростає», – коментує вихід нового рекламного відео Андрій Отрощенко, директор з маркетингу Vodafone Україна.

За даними дослідження Ookla® Speedtest® Vodafone продемонстрував в 3-м і 4-му кварталах 2020 року найвищу середню швидкість завантаження (Download), яка склала 29,38 Мбіт/c, а також найвищу в Україні середню швидкість передачі (Upload), яка становить 14,10 Мбіт/c.

У 87% тестів, проведених в мережі Vodafone Україна, швидкість завантаження вища за 5 Мбіт/с. Цього значення достатньо для комфортного перегляду відео контенту, відповідно до рекомендацій Google, а також для використання більшості популярних сервісів.

Показник швидкості – Speed Score – в Україні зріс на 49% порівняно з минулим роком. Speed Score базується на швидкості завантаження і передачі даних, враховуються вимірювання, проведені в мережі будь-якого стандарту. 

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 грудня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 2020 роках перевищили 28,8 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Leave a reply