Минуло майже десять років відколи співачка Людмила Yasinska закрутила музичні “Шури-мури” з VovaZiLvova. І хоч обоє давно уже живуть у різних точках світу – продовжують творчо співпрацювати. Власне VovaZiLvova є автором слів до нової пісні “Мольфар”, на яку Yasinska нещодавно відзняла кліп.

Десь два роки тому я написала музику і довго шукала, хто б написав слова.  Звернулася до Вови, бо знаю як він пише, мені подобається його стиль. Так з’явився “Мольфар”… –  пригадує Yasinska.

Відео до пісні знімали там, де й годиться мольфарів зустрічати – у Карпатах.  Оператором став Сергій Князєв, з ним же Людмила розділила крісло режисера. Адже їхали знімати з одним сценарієм, а по приїзді на локацію обоє зрозуміли, що все має бути зовсім інакше, хоч для змін і коректив часу було обмаль. Втім вже за кілька днів, з новими ідеями, посеред ночі, посеред лісу зйомки таки стартували…

Відео на пісню “Мольфар” – це історія двох: вона – заплуталася у павутинні буденності,  він – її “визволитель зі всіх сансар”… Два серця, один ритм,  трохи драми, неодмінно з хепі-ендом у фіналі.

Головні ролі у кліпі виконують моя племінниця, студентка кафедри хореографії ЛНУ ім. І. Франка Юлія Зеніна та артисти Львівської Опери Трістан Добровний. Я ж відіграю тут скоріше роль оповідача. До речі, Юлю можна також побачити у відео на пісню “Тобі”,  – каже співачка. –  Різниця майже у 10 років. Там вона ще маленька виконує бальний танець, а у “Мольфарі” вже студентка, разом з Трістаном – сучасну постановку, над якою разом й працювали. Юлі зараз 16 і це якраз такий вік, коли контакт з протилежною статтю вганяє її в стан сором’язливості. Скільки ми не репетирували обійми чи просили покласти хлопцеві голову на плече – це було нереально з неї витягти. Але на зйомках, вночі, в лісі, о 4 ранку вони з Трістаном були такі замучені, і було так холодно, що танець і обійми були єдиним джерелом тепла, тому обіймалися міцно і по-справжньому, а нам цієї реалістичності якраз і треба було. Вийшло круто!

У мене з племінницею дуже близькі стосунки. Я змалечку брала її з собою усюди: на вечірки, концерти… Мене навіть запитували, коли нарешті мене супроводжуватиме мужчина, а не дитина. А мені завжди з нею було цікаво, тоді і до тепер.  Юля з’явилася у кліпі не просто так. Я завжди стараюся щоб у відеороботах поруч зі мною були люди, які для  мене є важливими. Як от у відео до пісні Keep it up!, яке ми знімали під час домашньої вечірки у день святкування мого 30-річчя. Звісно, і тоді, і для “Мольфара” ми добирали акторів, але більшою мірою участь брали ті, хто мають відношення до мене чи моєї сім’ї.

До речі,  “Мольфар” має ще одну відеоверсію – відзняту на івриті. Слова до цього варіанту написав відомий у Ізраїлі музичний оглядач та автор пісень Зеев Гейзель. З перших днів переїзду до Ізраїлю Ясінська посилено вивчає мову, а разом з тим невеличкими кроками впевнено входить на музичу арену Тель-Авіву.

“Мольфар”

Слова: VovaZiLvovа

Музика: Людмила Ясінська

Аранжування: Назарій Гук (Julik)

Зведення: Сергій Ребрик

Режисер: Сергій Князєв

Оператор: Сергій Князєв, Олесь Дячишин

Художник-постановник: Василь Мицько

Актори: Юлія Зеніна, Трістан Добровний

Стиліст: Зоряна Кириленко

Візаж: Юлія Скобель

Адміністратор: Влад Подлевський

You may also like

Новини

Food&NonFoodMaster-2022

Запрошуємо Вас 9 вересня на XIII Міжнародну практичну конференцію Food&NonFoodMaster-2022 «Restart в партнерстві ритейлерів та постачальників ...

Leave a reply