9 червня в Києві відбудеться конференція «Модернізація малого та середнього бізнесу: виклики та шляхи виходу з кризи» в рамках програми USAID«Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) у приміщенні Київської школи економіки за адресою:

вул. І. Мазепи, 1, станція метро «Арсенальна» (попередня програма додається).

Мета конференції – презентувати початок роботи п’ятирічної Програми USAID ЛЕВ, її цілі та завдання, окреслити напрямки роботи та представити можливості для співпраці з організаціями, мета діяльності яких – захист та просування інтересів малого та середнього бізнеса, покращення середовища для ведення бізнесу.

 

ПРОГРАМА

 

Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) ставить собі за мету покращити середовище для ведення бізнесу, об‘єднати зусилля орієнтованих на реформи організацій громадянського суспільства та урядових інституцій з метою розробки та впровадження конкретних реформ для сприяння розвитку малого та середнього бізнесу. Програма впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, Центром соціально-економічних досліджень – CASE-Україна та Київським економічним інститутом. Більше про програму на www.eef.org.ua

Планується, що у подальшому Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» відбиратиме на конкурсній основі бізнес-асоціації, що працюють на регіональному та національному рівні для організації подальшої співпраці та сприяння їх інституціональному розвитку.

Програма конференції передбачає пленарні сесії та дискусії у робочих групах, в рамках яких будуть напрацьовані шляхи подолання адміністративних бар’єрів з метою покращення ведення бізнесу у пріоритетних для Програми USAID ЛЕВ напрямках.

Для участі у роботі конференції запрошуються представники бізнес-асоціацій, малого та середнього бізнесу.

Для участі необхідно до 25 травня 2015 року надіслати заповнену реєстраційну форму, заявку та мотиваційного листа на електронну адресу [email protected]. Організатори мають можливість відшкодувати витрати на проїзд учасників конференції.

 

ЗАВАНТАЖИТИ АНКЕТУ

 

Будь ласка, звертайтеся з будь-якими питаннями або коментарями до Ірини Собецької за електронною адресою: [email protected], або за тел.: +380-44-492-80-12.

Источник: http://msb.enarod.org

You may also like

Leave a reply