Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг 13 квітня відвідав Чернівецьку філію ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”, а також дав інтерв’ю в ефірі програми “Тема дня”. Він розповів, що задоволений ходом реформ у НСТУ та очікує на дофінансування суспільного мовника згідно із законом.

“Я задоволений реформою суспільного мовлення в Україні. Нова система менеджменту Суспільного відповідає стандартам Ради Європи. Ми чекаємо дофінансування мовника”, – сказав Мортен Енберг.

Продюсер ТРК “Буковина” Максим Волошин після зустрічі із паном Енбергом зазначив: “Поки влада продовжує годувати обіцянками повністю фінансово забезпечити Суспільне, як того й вимагає закон, вона втрачає довіру міжнародних партнерів до себе та суспільства в цілому”.

В ефірі програми “Тема дня” спілкувалися про проекти, що фінансує Рада Європи, зокрема: “Школа лідерів”, “Кращі практики місцевого самоврядування”, “Прозорість в Чернівцях: посилення широкої участі громадян в оптимізації громадського контролю в м. Чернівці”, проект під девізом “Енергозбереження: все починається з ідеї”.

На завершення Мортен Енберг зазначив, що Рада Європи продовжуватиме підтримувати проекти в Чернівецькій області.

“Спілкувалися про Суспільне і проекти Ради Європи, які реалізовуються в регіоні. У нас є проблеми, і ми їх не ховаємо від європейських партнерів, бо тільки щирість та сміливість допоможуть рухатись до їх вирішення”, – розповіла про візит Ольга Гришин-Грищук, менеджерка Чернівецької філії Суспільного.

Переглянути повний запис телепередачі можна за посиланням.

You may also like

Leave a reply