Час, що наближається, – це час інтелектуального працівника,
який, крім формальної освіти,
володіє вмінням практичного застосування знань
та навичок безперервного навчання.

Пітер Друкер

З 5 по 7 жовтня 2015 року в межах польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3», співфінансованого за Програмою розвитку польської співпраці Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2015 році, проведено семінар-тренінг для методистів і викладачів Донецького облІППО. Метою заходу стала підготовка методистів-експертів щодо підтримки вчителів з реалізації в навчальних закладах регіону програми формування підприємницької компетентності учнів та проведення інтегрованих уроків з підприємницьким тлом. Учасниками семінару-тренінгу стали 15 науково-методичних працівників інституту, які відповідають за методичний супровід певних навчальних предметів.

Під час заходу учасники розглянули складові підприємницької компетентності, її місце серед інших ключових компетентностей особистості та шляхи її формування в умовах сучасної української школи. У ході опанування змісту тренінгових сесій педагоги не тільки мали змогу актуалізувати свої знання щодо впровадження компетентнісного підходу в навчально-виховний процес, але й підвищити рівень власної підприємницької компетентності через участь в економічних симуляційних іграх та інтерактивних вправах.

Наступним кроком реалізації проекту «Шкільна Академія Підприємництва 3» стане поширення здобутого методистами-експертами досвіду серед учительства області шляхом проведення відповідних тренінгових занять, практикумів та семінарів на курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників та в міжкурсових заходах.

 

 

 

Фотогалерея події >>

You may also like

Leave a reply