На зустрічі, яка відбулася в телецентрі “Олівець” 19 квітня, з менеджерами регіональних філій зустрілися керівники ПАТ “НСТУ” – голова Наглядової Ради Тетяна Лебедєва, голова правління Зураб Аласанія, член правління Микола Чернотицький та виконавчий директор Олександр Лієв.

Вони ознайомили присутніх із підсумками чергового етапу реформування Суспільного та зі змінами, які чекають на компанію найближчим часом.

Голова правління ПАТ “НСТУ” Зураб Аласанія наголосив, що завдяки злагодженій роботі вдалося втілити ключові зміни в структурі компанії, і закликав до подальшої плідної співпраці, адже попереду – робота над підвищенням упізнаваності бренду Суспільного та збільшенням глядацької аудиторії.

“У філії менеджер, продюсер і шеф-редактор новин – це люди, які мають бути однією командою. Наше завдання – доносити до зовнішньої аудиторії, що таке суспільне мовлення”, – зазначив Зураб Аласанія.

Своєю чергою член правління ПАТ “НСТУ” Микола Чернотицький додав, що надалі філії чекає відлагодження внутрішніх процесів: “Важливо, щоб до кінця року Суспільне працювало як відлагоджена машина, котра виробляє крутий контент”. Микола Чернотицький порадив керівникам філій максимально використати сьогоднішню зустріч для обміну досвідом та успішними кейсами з колегами з інших філій, оскільки це є найкращою допомогою один одному.

Потім учасникам зустрічі презентували новий штатний розпис компанії, котрий набуде чинності з 23 квітня. Як зауважив виконавчий директор Суспільного Олександр Лієв, унаслідок непростої роботи з оптимізації структури НСТУ, в компанії відтепер 4510 штатних одиниць. Також завдяки оптимізації вдалося запровадити низку необхідних структурних змін, зокрема уніфікувати назви посад і привести їх у відповідність із ринком, спростити систему нарахування заробітної плати та збільшити оклади некерівному складу співробітників у середньому майже вдвічі.

“У ПАТ “НСТУ” відбулися два ключові етапи реформ. Перший – це структурна реформа, під час якої колишні ОДТРК стали регіональними філіями Суспільного. Другий етап – оптимізація та уніфікація структурних підрозділів, який на зараз успішно завершено. Тепер компанія переходить до третього етапу, який передбачає побудову нової системи управління процесами всередині компанії та комунікацію із зовнішньою аудиторією”, – сказав Олександр Лієв.

Під час зустрічі менеджери регіональних філій також змогли поспілкуватися з головою Наглядової ради Суспільного Тетяною Лебедєвою.

“Реформа, що відбувається в регіонах, дуже важлива для успіху Суспільного мовлення. До неї прикута велика увага суспільства. Наглядовій Раді важливо напряму отримувати інформацію від регіонів, саме тому такі зустрічі, де ми спільно з вами плануємо наші подальші кроки, – просто обов’язкові. Крім того, ми створили окрему електронну скриньку Наглядової Ради, куди можуть напряму писати працівники НСТУ”, – наголосила Тетяна Лебедєва.

Окрім цього, голова Наглядової ради вручила керівникам філій пам’ятні сувеніри – брендовані футболки, флешки, блокноти й ручки, які з’явилися в Суспільного завдяки фінансовій підтримці Ради Європи в рамках проекту “Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні”.

Протягом дня учасники зустрічі спільно працювали над пропозиціями до положення про преміювання працівників філій, а також розглядали концепцію комерційних надходжень у регіонах. На завершення ж зустрічі обговорили організацію у філіях фан-зони Євробачення-2018.

Джерело: UA: Суспільне мовлення

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply