Масштабний проект знань “Інтелектуальні дискусії”, який створює майданчик для вільних знань, професійних стандартів, новітніх технологій і комунікації, невпинно розвивається і розпочав мандрівку Україною. 

Тож 10 вересня 2015 в рамках 22 Форуму видавців у Львові був презентований проект в центрі міста у ресторації “Пструг”. Презентували організатори: Маріанна Маліна, сценарист і модератор проекту, та Ірина Новоставська, автор проекту.

На презентацію завітала абсолютно різна аудиторія: представники творчої сфери, студенти, науковці, які зіштовхулись з “Інтелектуальні дискусії” вперше. Вони ставили очікувані запитання: “Де проект відбувається? Коли? Як можна зареєструватись? Чи він приїде щераз до міста Лева”.

Модератор заходу – відомий письменник Богдан Коломійчук теж дискусію спрямував у русло актуальності даного проекту сьогодні, коли люди спілкуються в соціальних мережах.

Проект відбувається кожні 2 тижні, участь є вільною, але за попердньою реєстрацією. Тема наступного заходу є відомою в день проведення заходу, адже тема обирається спільно з аудиторією, пропонується аудиторією, експертами. На жаль, потенційна аудиторія проекту про нього ще не знає. Інформація поширюється дуже повільно. І щоразу, коли про проект дізнаються нові люди, вони запитують, чому вони про нього не знали раніше, чому вони прогавили стільки цікавих тем. А відповідь тут логічна: засоби масової інформації, які не спеціалізуються на філософських, психологічних, інтелектуальних темах, не готові його анонсувати, і впевнені, що проект не цікавий аудиторії.

sasha

Тож проект презентуватимемо різними містами України та закордоном, аби знайомитись з різними фахівцями, будувати наше майбутнє разом. До речі, дуже приємно, що проектом цікавляться люди з різним баченням спілкування: соціальні мережі, телефонні дзвінки, смс, на живо і ті, що взагалі не сприймають жодного спілкування. Проект об’єднує, а це – найголовніше. Адже не існує правильної точки зору, вони різні, ми маємо можливість навчатися один в одного, обмінюватися досвідом.

Львів’яни запитували, які наступні теми, та чи можна долучитися хоча б онлайн. Звісно, можна і треба долучатися. Адже до кожної теми ми опитуємо різних фахівців, аби аналізувати питання максимально об’ємно, різносторонньо.

28 вересня о 19.00  в Radisson Blu Hotel, Kyiv (Ярославів вал, 22) відбудеться захід “Крадіжка ідей”, яка виявилась резонансною, невпинно щоденно люди надсилаю своє бачення проблеми і досвід.

Як можна охарактеризувати процес крадіжки ідей? Чи можливо вкрасти ідею? Чи дійсно крадуть ідеї, або ж це на рівні розмов? Як фізіологічно виглядає такий процес? Як юридично захиститися від крадіжки ідей? Чи всі люди здатні створювати ідеї? Чому прийнято в Україні підглядати, запозичувати чужі ідеї?

Про це говоритимуть експерти: Експерти: Сергій Іонушас, адвокат, патентний повірений, директор Юридичної фірми “ГЕЛОН”; Олеся Моргунець-Ісаєнко, режисер; Віктор Досенко, український патофізіолог, генетик, д.м.н., професор, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України; Оксана Самара, перекладач, письменниця, поетеса.

12 жовтня о 19.00 в Radisson Blu Hotel, Kyiv (Ярославів вал, 22) розмовлятимемо про “Сни”.  Природа снів. Вплив снів на людину, соціальне середовище. Який сенс в витраченні годин на сон? Як змінюється людина після кожного сну? Чи загрожує людині і суспільству недосипання? Інтерпритація снів. Експерти: Сергій Собіщанський, фізіолог; Володимир Медвєдєв, доцент кафедри нейрохірургії Національного медичного унікерситету ім. О. О. Богомольця; Олександр Бузунов, директор Київського Центру Медицини Сну.

У Львові також проект “Інтелектуальні дискусії” завітав у початкову школу “Дивосвіт” на ТВК “Південний”, де дітей навчають творчо, креативно. За 45 хвилин спільно з першим класом ми встигли створити казку і розіграти. Казку складали: Анна Зайцева, казкотерапевт, та Маріанна Маліна, письменниця-фантаст.

2 липня 2015 в українській столиці у престижному готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv офіційно відкрився масштабний проект знань “Інтелектуальні дискусії” блоком “Реальність” і темою “Реальність”. Кожні 2 тижні проводяться заходи у форматі дискусії, де аналізують тему експерти, активні зацікавлені глядачі, до розмови додаються думки опитаних фахівців до заходу (актуальні думки) з різних куточків України та світу.

Мета проекту “Інтелектуальні дискусії” – створити найуспішнішу країну світу (Україну) та націю (українці), доступні знання та досвід гармонійних особистостей, фахівців, професійні та інтелектуальні стандарти, відкрити людині її можливості, права і свободи, відчинити нові двері до щастя та гармонії, познайомити людей між собою, налагодити комунікацію, презентувати новітні технології, розробки, послуги, справи, талантів, фахівців, не обмежуватися кордонами України.

На кожну дискусію запрошуються науковці, які працюють в даній темі, мають наукові напрацювання, компанії, які мають продукти чи послуги з даної теми. На дискусіях презентуватимуться останні технологічні розробки українців та інші розробки, які стосуються кожної теми. В проекті працюють і залучаються науковці, власники справ і топ-менеджери, творчі особистості, представники медіа-сектору.

Відбулися заходи на теми: реальність, уява, мрії, комунікація в Україні, з школярами   творчої школи “Дивосвіт” створили казку в рамках 22 Форуму видавців, а також на Форумі презентували проект, який викликав шквал запитань комунікаційних, філософських, психологічних.

До заходу можуть долучатися всі охочі онлайн, або оффлайн за попередньою реєстрацією. Реєстрація на захід: +38068 100 14 32, [email protected] ( в заявці вказувати прізвище, ім’я, сферу, посаду, зацікавлення, мобільний та електронну пошту, в темі листа “Тема. Інтелектуальні дискусії. Прізвище та Ім’я).

До проекту вже долучилися: Маріанна Маліна, письменниця-фантаст, модератор проекту; Сергій Якимов, учасник унікального міжнародного космічного проекту MARS ONE, одним із сотні ймовірних майбутніх поселенців «Червоної планети», відібраний з 200 000 осіб зі всього світу; Марина Гримич, прозаїк, доктор історичних наук, кандидат філологічних наук, директор видавництва «Дуліби», член Канадської спілки етнологів; Радій Радутний, письменник-фантаст; Світлана Ліпінська,           психолог, психотерапевт; Олег Педан, режисер-мультиплікатор; Олексій Баженов, психіатр; – Анна Зайцева, казкотерапевт, сертифікований HR (кваліфікація SpHR з 2009 року, підтверджена у 2013), сертифікований NLP-практик, співзасновник HR-Кав’ярні; Денис Замрій, відомий сценарист; Володимир Медвєдєв, доцент кафедри нейрохірургії Національного медичного унікерситету ім. О. О. Богомольця; Сергій Перникоза, програмний асистент асоціації УМДПЛ, Ірина Найчук – директор туристичної компанії Глобус Україна, індивідуальні тури; Марина Артеменко, сценарист, режисер; Оксана Артеменко, сценарист, режисер; Нана Войтенко, доктор біологічних наук, професор, заступник директора Інституту фізіології ім. А.А.Богомольця НАН України, зав. лабораторії сенсорної сигналізації; Юрій Пероганич, засновник ГО «Вікімедіа Україна» і мистецького порталу «Жінка–УКРАЇНКА», генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій; Антон Подлуцький – шеф-редактор РБК-Україна, співзасновник Агенції журналістських досліджень; Пилип Іллєнко – голова державного агентства України з питань кіно; Ігор Коваль – виконавчий директор Індустріального телевізійного комітету; Артем Зелений – CEO агентства соціального та цифрового маркетингу GreenPR Ukraine; Роман Коляда, директор радіо “Промінь”; Олександр Коляда , вчений генетик, науковий працівник Інституту Геронтології НАМНУ, співвласник американської компанії Titanovo, Богдан Коломійчук, письменник, Сергій Іонушас, адвокат, патентний повірений, директор Юридичної фірми “ГЕЛОН”;

Олеся Моргунець-Ісаєнко, режисер; Віктор Досенко, український патофізіолог, генетик, д.м.н., професор, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України; Сергій Собіщанський, фізіолог; Олександр Бузунов, директор Київського Центру Медицини Сну, та інші.

Організатор: Інтернет-видання про відомих людей “ГУЧНІ ІМЕНА”!

Автор проекту – Ірина Новоставська

Сценарист і модератор проекту – Маріанна Маліна

Проведення дискусій двічі на місяць.

Престижний партнер локації: Radisson Blu Hotel, Kyiv

Онлайн-трансляція: компанія “Адамант”

Юридичний партнер: компанія “Гелон”

Інформаційні партнери:

Американська торгівельна палата в Україні (American Chamber of Commerce in Ukraine)

Інформаційний портал ВЛАСНА СПРАВА vlasnasprava.ua

Портал Української книжкової індустрії UABOOKS.INFO

Журнал “Всесвіт”

Чикагський часопис “Час і події”

Енциклопедія щастя

Засоби масової інформації про проект:

Про проект на Еспресо ТБ перед стартом: https://www.youtube.com/watch?v=yWZCVKn6xUc

Про проект на Еспресо ТБ перед проектом “Комунікація в Україні”: https://www.youtube.com/watch?v=R2O2GfsZU6w

На Громадському радіо про проект Маріанна Маліна та Ірина Новоставська: https://soundcloud.com/iryna-novostavska/tokvmhn5mehc
http://hromadskeradio.org/gromadska-hvylya/u-kyyevi-startuvav-proekt-intelektualni-dyskusiyi

Marianna Malina, письменниця-фантаст, сценарист та модератор “Інтелектуальні дискусії” розповіла про проект Запорізькій обласній державній телерадіокомпанії. З 13-ої хвилини про проект.

https://www.youtube.com/watch?v=faW3zwIyPyM

Маріанна Маліна в програмі “Відверто Про Головне” на радіо “Запоріжжя”: https://soundcloud.com/iryna-novostavska/djoktkb6dokr

Ірина Новоставська: «Мета наших інтелектуальних дискусій – звести докупи фахівців з різних сфер життя. Нам всім критично бракує комунікації»
http://www.chasipodii.net/mp/article/3248/

Сумчан приглашают на всеукраинский проект «Интеллектуальные дискуссии» http://www.vsisumy.com/news/kultura/sumchan-priglashayut-na-vseukrai

План дискусій розроблений на 3 роки кількома блокамм, але анонсуємо зараз перший блок під назвою “Реальність”.

Тема 5. Крадіжка ідей в 20 числах вересня.

Відбулися:

Тема 4. Комунікація в Україні. 13 серпня 2015

Відео заходу: https://www.youtube.com/watch?v=Ee9f_fRnduI&feature=youtu.be

У соцмережах ми досі під російським «ковпаком», – експерт

http://www.zik.com.ua/ua/news/2015/08/14/u_sotsmerezhah_my_dosi_pid_rosiyskym_kovpakom__ekspert_616019

Експерт попередив, що росіяни викупили популярну українську пошту

http://uapress.info/uk/news/show/90702

Українців попередили — соцмережі під ковпаком російських спецслужб

http://expres.ua/news/2015/08/13/147488-ukrayinciv-poperedyly-socmerezhi-pid-kovpakom-rosiyskyh-specsluzhb

У соцмережах ми досі під російським “ковпаком” – експерт http://www.ukrinform.ua/ukr/news/u_sotsmeregah_mi_dosi_pid_rosiyskim_kovpakom___ekspert_2084528

Тема 3. Мрії. 6 серпня 2015

Мрії. Відео заходу:

https://www.youtube.com/watch?v=yCtoiHUgm1w&feature=youtu.be

Фото: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.390379154491835.1073741830.302932733236478&type=3

Портал “Жінка-Українка”: Новий масштабний проект знань «Інтелектуальні дискусії» – в дії! http://ukrainka.org.ua/node/6016

Мрії і мрійники http://schastya.info/2015/07/mriji-i-mrijnyky/

Чикагський часопис “Час і події”: Мрії. Проект “Інтелектуальні дискусії: http://www.chasipodii.net/article/15662/

Тема 2. Уява. 22 липня 2015

Уява. Відео заходу:

https://www.youtube.com/watch?v=CJb3IPDMv6I&feature=youtu.be

Океан уяви http://schastya.info/2015/07/okean-uyavy/

Гумор, цитати, думки http://schastya.info/2015/07/uyava-humor-i-tsytaty/

Тема 1. Реальність. 2 липня 2015.

Реальність. Відео заходу:

https://www.youtube.com/watch?v=9AKa6gYeN50

https://www.youtube.com/watch?v=elWexSnqlP4&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=_10Lj9cNomA&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=nSBAOVHdTpE&feature=youtu.be

Погляд молоді:

https://www.youtube.com/watch?v=ejIwcmZkVnI&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=-Mmp4ghBxzA&feature=youtu.be

Реальність. Проект «Інтелектуальні дискусії» в чикагському часописі “Час і події”. Марина Олійник

http://www.chasipodii.net/article/15503/

Масштабний проект знань “Інтелектуальні дискусії” створює майданчик для вільних знань, професійних стандартів, новітніх технологій і комунікації!

http://bignames.org.ua/2015/07/masshtabnyj-proekt-znan-intelektualni-dyskusiji-stvoryuje-majdanchyk-dlya-vilnyh-znan-profesijnyh-standartiv-novitnih-tehnolohij-i-komunikatsiji/

You may also like

Leave a reply