23 квітня  2016 року в Україні пройшла волонтерська акція «Чисте місто», до якої долучилися працівники  Укртелекому у всіх куточках країни.

До традиційної весняної корпоративної волонтерської акції  «Чисте місто», яка пройшла 23 квітня 2016 року, долучилося майже 7 тисяч укртелекомівців та  членів їх родин у 380 населених пунктах всіх регіонів України. Працівники Укртелекому впорядковували парки, сквери, дитячі майданчики, прибирали вулиці, саджали дерева і квіти у  містах та невеличких селах. Зусиллями  робітників компанії зібрано та вивезено понад 250 тонн сміття, побілено та обкопано тисячі дерев, облаштовано сотні клумб та газонів, прибрано майже 320 тисяч кв. м. територій по всій Україні, що приблизно дорівнює площі міста Харків або Дністровського лиману.

Так, працівники Волинської філії Укртелекому займалися благоустроєм ландшафтного заказника «Згоранські озера» в с. Згорани, а також відомих на всю Україну курортних та історичних центрів – містечок Шацьк та Берестечко. На Дніпропетровщині впорядковували міське кладовище «Курган Скіфська могила» у славетній Петриківці, в Ужгороді поралися у сквері на площі Кирила і Мефодія. Кіровоградці подбали про території історичного комплексу «Фортечні вали», а співробітники Одеської філії привели до порядку територію парку «Лузанівка», що на узбережжі Одеської затоки. У Рівненській області волонтери прибирали територію визначної архітектурної пам’ятки – Корецького замку, що на березі річки Корчик. Тернополяни подбали про прибережну зону Тернопільського ставу, а у столиці сотні працівників компанії поралися у Ботанічному саду імені  О. В. Фоміна.

Корпоративна волонтерська акція «Чисте місто» – це гарний приклад соціальної відповідальності бізнесу, що полягає не лише в стабільній роботі підприємств, сумлінній сплаті податків та заробітної плати. Відповідальний бізнес завжди активно інтегрується у життя міст, сіл та селищ, де живуть та працюють його робітники. Спільні зусилля та командна робота на благо рідних міст та країни краще за все об’єднують людей.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply