Міжнародна організація з міграції та Міністерство закордонних справ Німеччини у співпраці з Міністерством у справах ветеранів України розпочали 18-місячний проект, що спрямований на підвищення стійкості України шляхом інтеграції на рівні громад та зміцнення потенціалу психосоціальної підтримки ветеранів, членів їхніх сімей та громад.

Як пояснили у Міністерстві у справах ветеранів України, проект «Шлях стійкості», що фінансується Урядом Німеччини, зокрема Міністерством закордонних справ Німеччини, підтримає державні ветеранські політики, місцеві органи влади, 14 громадських організацій та установ. Загалом на його реалізацію виділено 4,8 млн євро.

Зокрема у межах проекту буде проведено дослідження щодо соціальної реінтеграції ветеранів та їхнього внеску у життя суспільства, а також технічна експертиза для партнерів. Також передбачена передача обладнання та невеликі ремонти приміщень, підтримка діяльності сервісних центрів.

Окрім того, 25 центрів ветеранського розвитку, які планує відкрити по всій Україні Мінветеранів, отримають обладнання для сприяння економічній реінтеграції ветеранів.

Проект також спрямований на підвищення обізнаності про доступність психосоціальної підтримки, розширення можливостей фахівців в області психічного здоров’я, які працюють безпосередньо з ветеранами та членами їхніх сімей, у  проведенні індивідуальних та групових консультацій.

Джерело: Lexinform

You may also like

Comments are closed.