Українські підприємці все більше користуються сервісами ПриватБанку, які спрощують життя бізнесу. Як повідомив член правління ПриватБанку Євген Заіграєв, у вересні декларації платника єдиного податку 2% через сервіс Електронна звітність «Приват24 для бізнесу» зареєстрували понад 27 тисяч компаній і ФОП. 

За останній місяць користувачів цього зручного сервісу побільшало вдвічі – з 12 тисяч у серпні, при цьому більше тисячі ста клієнтів сервісу реєстрували звіти у мобільному додатку «Приват24 для бізнесу».

Декларацію платника єдиного податку 2% можна створити як в інтернет-банкінгу меню: «Облік та звіти» → «Електронна звітність»  так і  в додатку «Приват24 для бізнесу» за декілька кліків, при чому всі поля декларації (і навіть сума доходу – за рахунком у ПриватБанку) сервіс розраховує та додає у звіт автоматично. Клієнту залишиться тільки перевірити та підписати за допомогою SmartID.

Як подати звіт у мобільному додатку «Приват24 для бізнесу»?

  1. Перейдіть у меню «Послуги» → «Електронна звітність».
  2. Натисніть кнопку «+».
  3. Виберіть «F/J0103203 Податкова декларація платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні».
  4. Перевірте дані звіту. Сума доходу розраховується автоматично.  
  5. Підпишіть його за допомогою SmartID

Нагадуємо, декларацію платника єдиного податку 2% потрібно подавати щомісяця до 20 числа.

You may also like

Comments are closed.