Медичні заклади на Донеччині отримали вагому допомогу від клієнтів-благодійників ПриватБанку. Благодійний фонд банку у співпраці з фондом-партнером БО “Центр волонтерства та захисту” доставив вкрай необхідне медичне обладнання та матеріали до опорних лікарень Краматорська та Покровська. 

У Краматорську було надано реабілітаційне обладнання, яке допоможе відновлювати здоров’я як військовим, так і цивільним. Лікарня Покровська отримала 50 нових ліжок і гуманітарний вантаж, який надійшов з Європи. Загальна сума допомоги, наданої медичним закладам, становить понад 800 000 гривень. 

Благодійна програма “Допомога шпиталям та медзакладам України”, до якої долучилися клієнти ПриватБанку, продовжує допомагати медичним закладам по всій країні. Долучитися до благодійної програми “Допомога шпиталям та медзакладам України” чи до іншої з переліку чинних можна в декілька кліків у розділі «Добро» Приват24, терміналах самообслуговування та банкоматах ПриватБанку, на сайті dobro.privatbank.ua, також благодійні внески приймають у касах відділень банку.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.