Медичні заклади на Донеччині отримали вагому допомогу від клієнтів-благодійників ПриватБанку. Благодійний фонд банку у співпраці з фондом-партнером БО “Центр волонтерства та захисту” доставив вкрай необхідне медичне обладнання та матеріали до опорних лікарень Краматорська та Покровська. 

У Краматорську було надано реабілітаційне обладнання, яке допоможе відновлювати здоров’я як військовим, так і цивільним. Лікарня Покровська отримала 50 нових ліжок і гуманітарний вантаж, який надійшов з Європи. Загальна сума допомоги, наданої медичним закладам, становить понад 800 000 гривень. 

Благодійна програма “Допомога шпиталям та медзакладам України”, до якої долучилися клієнти ПриватБанку, продовжує допомагати медичним закладам по всій країні. Долучитися до благодійної програми “Допомога шпиталям та медзакладам України” чи до іншої з переліку чинних можна в декілька кліків у розділі «Добро» Приват24, терміналах самообслуговування та банкоматах ПриватБанку, на сайті dobro.privatbank.ua, також благодійні внески приймають у касах відділень банку.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.