Центр акушерства та гінекології лікарні інтенсивного лікування в м. Боярка на Київщині отримав можливість використовувати кліматичне обладнання, яке працює на опалення приміщень взимку і охолодження влітку і, до того ж, працює на відновлювальних джерелах енергії.

Оснащення лікарні відбулося в завдяки роботі відкритоїблагодійної ініціативи українського бізнесу «Ліга тепла», до якої долучилися компанія Хуавей Україна, ПриватБанк та холдинг Energame. Кожна з компаній перерахувала 20 000 євро, які були використані на підготовку проекту, закупівлю необхідного обладнання та його встановлення в лікарні.

За час існування «Ліга тепла» зібрала більше 4 млн. грн. Боярська лікарня – другий медичний заклад, який було забезпечено обладнанням, необхідним для підтримки комфортної температури в палатах та кабінетах, в умовах перебоїв з електрикою та теплопостачанням. Першим об’єктом «Ліги тепла» став пологовий будинок в м. Охтирка на Сумщині.

Основним принципом проекту є застосування сучасних рішень, які дозволяють значно підвищити енергонезалежність закладу. В ході підготовчого етапу розглядаються різні технічні рішення, побудовані на використанні чистої енергії відновлювальних джерел. Таким чином заклади-учасники проекту долучаються до сучасного світового тренду  переходу на безвуглецеву енергетику.

Технічне рішення, застосоване в Боярській лікарні передбачає використання теплових насосів, які за допомогою теплообмінників збирають теплову енергію із повітря і подають її в приміщення. Таким чином відбувається обігрів приміщень взимку, або кондиціонування влітку. До того ж система майже не залежить від енергопостачання – достатньо енергії найпростішого генератора, що в умовах частих перебоїв з електрикою є особливо корисним аргументом на користь даного рішення.

“Дякуємо партнерам за змогу приєднатись до коаліції бізнесів в ініціативі, яка покликана долати гуманітарну кризу, спричинену війною, і масштаб якої є неабияким викликом для суспільства. – Розказав Герхард Бьош, Голова правління ПриватБанку. – Підтримка вразливих категорій населення, сучасні рішення, екологічна складова – ці характеристики проекту резонують з нашими корпоративними цінностями. Беремо і підтримуємо!”

Керуючий директор «Хуавей Україна» Ло Бінь додав: “Ми цінуємо соціальне партнерство заради майбутнього. Цей проект спрямовано на комфорт для матерів і новонароджених та енергоефективність пологових будинків в Україні. Цей проект про майбутнє, яке народжується тут і зараз».

«Сьогодні Україні доводиться боротися за виживання та розвиватися і будувати своє майбутнє одночасно. «Ліга тепла» – яскравий приклад цього. Завдяки незламному українському бізнесу проект із забезпечення роботи лікарень, фактично, переріс у рух переходу на більш сучасні та ефективні засоби енергозабезпечення для соціально критичних об’єктів. І я дуже сподіваюсь, що ми на цьому не зупинимося. Тому, запрошую інші компанії перехопити гілку першості від «Energame» та продовжити цей рух відбудови України вже сьогодні», – закликав Максим Ляшко, керуючий партнер міжнародної інвестиційної компанії Energame.

Над проектом постійно працює команда компанії Vodafone Україна, яка і започаткувала благодійний челенж «Ліга тепла» та здійснює подальше адміністрування проекту.  Постійним партнером ініціативи виступає благодійний фонд «Твоя опора»,  який є одним з найбільших фондів України та єдиною українською організацією, яка входить до Всесвітньої Федерації Серця (частина Всесвітньої організації охорони здоров’я).

Про «Лігу тепла»:

«Ліга тепла» – благодійний челенж, започаткований компанією Vodafone, з метою забезпечення альтернативними джерелами опалення пологових будинків в містах, які зазнали руйнування.

Медичних закладів, які потребують такої підтримки дуже багато. Але одна компанія багато зробити не зможе, адже проєкти з теплозабезпечення надто дороговартісні. Тож, «Ліга тепла» – це відкрита ініціатива, доєднатись до якої може будь-яка компанія. Для цього потрібно перерахувати 20 000 євро для отеплення пологових будинків альтернативним опаленням та публічно оголосити про приєднання до «Ліги тепла». CEO компанії може зробити це на своїх сторінках в соціальних мережах, вдягнувши свій улюблений теплий шалик – символ проєкту.

Організатором ініціативи є компанія Vodafone Україна, яка також виконує адміністрування проекту. Партнером ініціативи виступає благодійний фонд «Твоя опора», який є одним з найбільших фондів України. Отеплення також можна профінансувати самостійно – через власноруч обраний фонд або підрядника.

До ініціативи «Ліга тепла» може долучитися кожен: будь-яка компанія чи приватна особа. Бізнесу для цього достатньо заповнити заявку на https://www.ligatepla.com.ua/. Приватні особи можуть долучитися до Ліги тепла, скориставшись QR-кодом, або зробити свій внесок за вказаними на тому ж сайті реквізитами. 

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 20 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 31 березня 2023 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 155 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 1 кварталі 2023 року досягли 37 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,4 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях.

Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Про Благодійний Фонд «Твоя опора»

Фонд заснований у 2014 році Валерією Татарчук і є одним з небагатьох українських фондів, чиї звіти щорічно проходять незалежний аудит. Благодійний фонд “Твоя опора” — єдина українська організація, яка входить до Всесвітньої Федерації Серця (структура Всесвітньої організації охорони здоров’я). Фонд активно співпрацює з бізнесом та міжнародними організаціями. Це понад 50 партнерів.

Серед напрямів діяльності: охорона здоров’я (127 лікарень, діти з вродженими вадами серця), гуманітарна допомога постраждалим від війни, допомога дітям в інтернатних закладах, допомога ВПО (Прихисток “Твоя опора” у Львові). За 9 років роботи фонду було надано допомогу на суму понад 517 млн гривень.

Головна місія Фонду – відновлення, зміцнення та створення системи, яка гарантує соціальну та гуманітарну підтримку тим, хто її потребує. Головний фокус протягом 9 років роботи фонду – діти з вродженими вадами серця, українські лікарні та дитячі будинки.

https://tvoya-opora.org/

Про «Хуавей Україна»

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення у різних сферах (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, digital power), компанія прагне відкрити цифровий світ, в якому все є інтелектуальним і взаємопов’язаним, для кожної людини, оселі та організації.

В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року (www.huawei.ua). Стратегія соціальної відповідальності «Хуавей Україна» охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток. В Україні компанія започаткувала соціальне партнерство для безбар’єрності у цифровому світі: створено перший україномовний мобільний застосунок Digital Inclusion для комунікації, розвитку мовлення та соціалізації людей, для яких вербальна комунікація неможлива (https://dimobi.org.ua/ua/about). Протягом усього 2022 року компанія разом із партнерами проводить комплексні проєкти з надання гуманітарної та технічної підтримки по всій Україні та розвиває екосистему у сфері освіти.

Про ПриватБанк

ПриватБанк – найбільший державний банк України. На сьогодні в банку обслуговуються понад 18 мільйонів активних клієнтів, а загалом його послугами користуються 70% українців. Банк є лідером в роздрібному сегменті та активно впроваджує послуги для малого та середнього бізнесу, має потужну цифрову екосистему та розгалужену мережу з понад 1100 відділень, 5000 банкоматів,10 000 терміналів самообслуговування та 223 000 POS-терміналів по всій території країни.

Робота ПриватБанку спрямована на розвиток економіки України, підтримку українців та українського бізнесу і під час війни. Беремо і робимо!

Про Energame

Energame є міжнародним інвестором у бізнес онлайн-розваг та інвестує у ширше коло технологічних компаній.

You may also like

Суспільство

Історія родини переселенців з Харкова, які виховують дитину у спектрі аутизму: «Ми розуміємо цінність того року, який втратили через страх визнати діагноз»

Діагноз РСА (розлад спектра аутизму) у дитини може стати справжнім випробуванням для батьків і найближчого ...

Comments are closed.