lifecell заряджає літо на 200%

lifecell заряджає літо на 200%

lifecell анонсує запуск акції «200% літа». Згідно з її умовами абонент, оплативши пакет послуг у рамках свого тарифного плану, отримає додатковий пакет послуг для використання у вихідні та святкові дні.

У святкові та вихідні дні в літній період абоненти часто використовують більше мобільного Інтернету, хвилин та SMS, ніж в будні. Саме тому lifecell пропонує скористатися акцією «200% літа», яка стартує 28 травня та триватиме до 31 серпня 2020 року.

Протягом усього літа абоненти lifecell при оплаті свого пакету послуг отримуватимуть без додаткової плати ще один пакет із таким самим обсягом послуг по Україні (хвилини, мобільний Інтернет, SMS/MMS, відео). Додатковий пакет буде доступний для використання у вихідні та святкові дні.

Отже, у будні дні витрачатиметься обсяг послуг вашого звичайного пакету, а у вихідні ― додаткового (акційного). Якщо абонент використає свій додатковий пакет, то матиме змогу користуватись основним пакетом у вихідні. Для перевірки залишку послуг у додатковому пакеті наберіть *191#.

З 28 травня акційна пропозиція буде доступна для низки найпопулярніших тарифів. Починаючи з 11 червня 2020 року, до акції долучиться решта індивідуальних тарифних планів. З детальними умовами акції можна ознайомитися за посиланням.

lifecell радить не чекати закінчення періоду дії пакету послуг, а скористатися акційною пропозицією раніше. Для цього необхідно замовити пакет послуг за допомогою комбінації *700# та впевнитися, що на рахунку є достатня сума для проведення оплати. Поповнити рахунок без комісії можна на сайті за посиланням.

lifecellукраїнський діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець першого кварталу 2020 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 7,5 млн. користувачів.

Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).

Оставить комментарий