lifecell запустив мобільний додаток Paycell

lifecell запустив мобільний додаток Paycell

lifecell запустив мобільний гаманець Paycell, за допомогою якого можна зручно та безпечно здійснювати платежі з мінімальною комісією.

Рівень проникнення смартфонів серед українців постійно зростає. Більше 80% абонентів lifecell є активними користувачами смартфонів, що є на сьогодні найбільшим показником на ринку. lifecell прагне надавати своїм абонентам не лише послуги зв’язку, але й забезпечити доступ до зручних сервісів, в тому числі до безпечних фінансових операцій за допомогою мобільного додатку Paycell.

Додаток Paycell доступний для абонентів усіх операторів, які користуються смартфонами з операційною системою Android. Головною перевагою для зареєстрованих абонентів lifecell, що обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах передоплати, є можливість здійснювати оплату послуг з балансу мобільного рахунку.  Також абоненти оператора, які завантажили додаток, отримають в подарунок 1 ГБ Інтернету на 7 днів.

Платежі за допомогою Paycell захищені технологією 3D Secure та здійснюються у відповідності до міжнародних стандартів в галузі захисту платежів.

За допомогою платіжного додатку Paycell можна:

  • створити електронний гаманець,
  • поповнити електронний гаманець банківською картою,
  • перевірити баланс,
  • переглянути історію транзакцій,
  • оплатити більше тисячі сервісів онлайн,
  • переказати кошти на банківську картку чи будь-який інший електронний гаманець,
  • дізнатися про діючі акції та пропозиції від партнерів.

У додатку можна переглядати історію платежів, переказувати гроші між гаманцями без комісії, відправляти запит про перерахування коштів друзям, які також користуються додатком Paycell,  та швидко переказати гроші за допомогою QR-коду.

У разі, якщо користувач вже має свій кабінет на oplata.lifecell.ua, то його збережені картки будуть відображатися в додатку Paycell.

Оставить комментарий