lifecell запускає Mobile ID для корпоративних абонентів

lifecell запускає Mobile ID для корпоративних абонентів

Відсьогодні корпоративні абоненти діджитал-оператора lifecell зможуть користуватися послугою Mobile ID.

Це дозволить їм швидко та безпечно здійснювати віддалену ідентифікацію, отримувати доступ до електронних послуг та підписувати документи онлайн.

Mobile ID забезпечує надійну ідентифікацію користувача для отримання будь-яких електронних послуг і є, по суті, цифровим посвідченням особи. Приватний ключ електронного цифрового підпису генерується і зберігається на SIM-карті нового покоління, яка є захищеним носієм, що підтверджено висновками Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

У порівнянні зі звичайним форматом електронного підпису Mobile ID набагато зручніша, швидша та мобільніша, адже не потребує додаткового обладнання (флешки-токена та комп’ютера з USB-входом). При цьому Mobile ID має найвищий ступінь захисту, а програмне забезпечення для виконання криптографічних операцій сертифіковане на відповідність державному стандарту ДСТУ:4145 та підтримує міжнародні алгоритми шифрування.

Послуга буде доступна юридичним особам, які є контрактними абонентами оператора, по всій Україні. Mobile ID дозволить істотно розширити спектр сервісів, якими зможуть скористатись абоненти lifecell за допомогою мобільного телефона. Це електронні державні послуги, онлайн-документообіг на платформах vchasno.ua і document.online, послуги Головного сервісного центру МВС України, податкова звітність та електронний кабінет платника податків тощо.

Технологія Mobile ID тестувалась всередині компанії для організації електронного документообігу. За допомогою сервісу обміну документами онлайн «Вчасно» співробітники lifecell оптимізували роботу з підрядниками, у кілька разів прискорили погодження та підписання документів та значно спростили бізнес-процеcи.

Для підключення послуги Mobile ID корпоративним клієнтам lifecell потрібно подзвонити за номером 0 800 20 2222 (безкоштовно з міських та мобільних номерів по Україні), 5433 (з мобільного номера lifecell) або відправити на [email protected] заявку на підключення та зазначити кількість співробітників, яким планується підключити послугу.  

Послуга працює незалежно від тарифного плану абонента та наявності мобільного інтернету, для її роботи достатньо EDGE-покриття.

Вартість активації послуги, у яку входить SIM-карта з підтримкою технології Mobile ID, сертифікат АЦСК строком на один рік і плата за користування послугою протягом першого місяця, становить 250 грн. Випуск додаткового або продовження чинного сертифіката на один рік – 150 грн. Абонентська плата, починаючи з другого місяця користування послугою, становить 20 грн на місяць.

Більш детальна інформація про Mobile ID доступна на офіційному сайті lifecell

lifecell ― український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування і є дочірньою компанією Turkcell — турецького оператора конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Доступний, якісний і високошвидкісний мобільний Інтернет 4.5G від lifecell відкриває всі сучасні можливості цифрової мобільної комунікації. lifecell першим серед мобільних операторів в Україні почав надавати послуги зв’язку четвертого покоління і наразі є лідером ринку з проникнення смартфонів, обслуговуючи 6,8 млн. абонентів станом на кінець 2 кварталу 2019 року. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входить багатофункціональний месенджер BiP, музичний сервіс fizy, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. 
Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей). 
www.lifecell.ua 

Оставить комментарий