lifecell забезпечив пасажирів автобусів Gunsel Group безкоштовним WiFi під час подорожей Україною

lifecell забезпечив пасажирів автобусів Gunsel Group безкоштовним WiFi під час подорожей Україною

lifecell забезпечив безкоштовний безпровідний доступ до Інтернету для всіх пасажирів під час поїздок на автобусах Gunsel Group Україною. У 28 автобусах цієї провідної логістичної компанії оператор lifecell за технічної підтримки компанії DEPS встановив і налаштував усе необхідне обладнання для комфортного користування мережею WiFi під час подорожей.

Завдяки реалізації проєкту із забезпечення автобусів Gunsel Group безкоштовним WiFi, клієнти цієї компанії, які подорожують по всій Україні, отримали доступ до мережі Інтернет. Кількість таких пасажирів щомісяця становить близько 27000 осіб.

Необхідне обладнання було встановлено в автобусах Gunsel Group ще наприкінці грудня і тестувалося пасажирами півтора місяця на всіх маршрутах слідування. Упродовж тестового періоду клієнти використали близько 3,2 ТБ трафіку під час поїздок: 1,2 ТБ у грудні і 2 ТБ у січні. Цей показник свідчить про якісне покриття мобільної мережі lifecell уздовж доріг і населених пунктів України, де пролягають маршрути міжміських автобусів Gunsel Group.

Подорожні отримали гарантований доступ до соціальних мереж, месенджерів, поштових сервісів, веб-серфінгу, радіо онлайн та інших сервісів. На окремих ділянках маршрутів є розширений доступ до контенту, наприклад, можна переглядати відео онлайн або завантажувати «важкі» файли.

Кожен із 28 автобусів Gunsel Group було обладнано спеціальним роутером Mikrotik і двома окремими зовнішніми антенами 3G/LTE та WiFi для покращення якості прийому сигналу від мобільної мережі та забезпечення доступу до Інтернету всередині автобуса. Доступ до мережі забезпечений протягом усього маршруту, навіть на зупинках (при вимкненому двигуні).

Спільне технічне рішення для зазначеного проєкту було розроблено спеціалістами компанії lifecell та партнерської компанії DEPS, яка є постачальником та інтегратором цього обладнання.

Для lifecell це вже не перший проєкт, пов’язаний із забезпеченням функціонування мережі WiFi у наземному транспорті. Починаючи з 2017 року, на базі мобільної мережі lifecell пасажирам наземного транспорту у Києві та Львові надається безкоштовний доступ до Інтернету. Наразі щоденний пасажиропотік у обладнаному мережею WiFi транспорті цих двох міст складає близько 1,75 млн мешканців.

lifecell ― український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець третього кварталу 2019 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 6,9 млн користувачів. Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).

DEPS – дистриб’ютор телекомунікаційного обладнання і системний інтегратор, з 1991 року бере активну участь у створенні та формуванні українського телекомунікаційного ринку. DEPS допомагає підприємствам і компаніям в створенні і розвитку їх бізнесу на основі застосування сучасних інформаційних технологій, починаючи від ідеї та її реалізації, закінчуючи обслуговуванням проекту. Компанія DEPS має широкий асортимент телекомунікаційного обладнання, проводить прямі поставки від виробників, забезпечує всебічну підтримку клієнтів, надає консультації технічних фахівців, має власний навчальний і сервісний центр.

Gunsel Group – українська група транспортних компаній, яка здійснює пасажирські, вантажні та авіаційні вантажні перевезення, і присутня на ринку близько 22 років. На даний момент пасажирські лінії компанії обслуговують 14 внутрішніх та 5 міжнародних напрямків. В компанії наймають лише досвідчених водіїв, цінуючи безпеку та комфорт пасажирів.

Оставить комментарий