lifecell пропонує своїм абонентам вивчати іноземні мови за 2 грн на день

lifecell пропонує своїм абонентам вивчати іноземні мови за 2 грн на день

Мобільний оператор lifecell розпочав партнерство з освітньою платформою Busuu, за допомогою якої можна вивчати іноземні мови за 2 грн на день.

Busuu ― сучасний онлайн-сервіс, що пропонує дистанційно вивчати будь-яку з 12 запропонованих іноземних мов (англійську, іспанську, французьку, японську, німецьку, італійську, португальську тощо). Користування сервісом здійснюється за допомогою комп’ютера або мобільного пристрою.

Для абонентів lifecell діють спеціальні умови: за 2 грн на день абонент lifecell, що оформив підписку на Busuu, отримує підписку Premium Plus, звичайна ціна якої становить 12 дол./місяць. Така підписка дозволяє:

  • створювати персоналізований план навчання, обравши кількість днів на тиждень і час занять;
  • вивчати 12 мов одночасно з одного акаунту;
  • отримувати офіційні сертифікати проходження курсу та практику з носіями мови.

Безкоштовний пробний період для нових користувачів становить 5 днів.
Курси вивчення мови на Busuu розвивають усі 4 мовні навички: читання, письмо, аудіювання (сприйняття мови на слух) і говоріння. Послуга вивчення іноземних мов доступна власне на сайті, а також за допомогою застосунку Busuu як для користувачів Android, так і для іOS.

Детальніше про умови вивчення мов за допомогою Busuu дивіться за посиланням.

lifecell український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець другого кварталу 2020 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 7,6 млн. користувачів.

Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проєктів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (інтернету речей).

Оставить комментарий