lifecell і Vodafone запустили сервіс SMS-оплати для транспорту Вінниці

lifecell і Vodafone запустили сервіс SMS-оплати для транспорту Вінниці

Два телеком-оператори України ― lifecell і Vodafone ― спільно з Вінницькою міською радою та комунальним підприємством «Вінницька транспортна компанія» запустили послугу оплати проїзду в громадському транспорті за допомогою SMS. Відтепер у Вінниці сплачувати поїздки у такий спосіб зможуть абоненти всіх трьох мобільних операторів, відправивши повідомлення з відповідним кодом на короткий номер 877.

Відсьогодні абоненти передплаченого зв’язку Vodafone та lifecell  матимуть змогу швидко та зручно здійснити оплату проїзду в міському транспорті Вінниці, просто надіславши SMS. Для оплати можна використовувати будь-яку модель телефону ― як смартфони, так і кнопкові телефони.

Такий квиток ― це швидкий, зручний й екологічний спосіб оплати за проїзд, адже паперові квитки у разі сплати за допомогою SMS непотрібні. Пасажир просто вибирає потрібний код, відправляє його в SMS-повідомленні на номер 877 та отримує SMS-підтвердження оплати з унікальним кодом і терміном дії квитка.

Для того, щоб здійснити SMS-оплату в міському транспорті, на балансі абонента має бути достатня сума коштів. Скористатися послугою можуть лише абоненти передплаченого зв’язку. Додаткові кошти за відправку SMS не стягуються, а з мобільного рахунку списується лише сума вартості квитка.

Можливість сплатити за проїзд у міському транспорті за допомогою SMS вже отримали абоненти трьох найбільших операторів у Львові, Івано-Франківську та Житомирі. Динаміка використання сервісу в цих містах свідчить про те, що популярність послуги SMS-оплати серед мешканців невпинно зростає.

«Тішимось, що послуга SMS-оплати у транспорті Вінниці відтепер доступна абонентам усіх трьох операторів, адже йдеться не про конкуренцію, а про зручність і розширення можливостей оплати для всіх мешканців і туристів міста. Досвід Vodafone показує, що кількість SMS-оплат  від наших абонентів у Львові, Івано-Франківську та Житомирі зросла більше ніж удвічі з моменту запуску послуги. Розраховуємо, що ця тенденція зберігатиметься й у Вінниці. Vodafone активно розвиває та впроваджує інноваційні послуги для своїх абонентів. Отже, ми пропонуємо ще один спосіб оплати ― екологічний, зручний та сучасний», ― коментує Олена Котельнікова, заступниця Генерального директора Vodafone Україна, регіон Захід.

«lifecell прагне розширювати перелік цифрових можливостей для своїх абонентів, тому ми радіємо, що сьогодні SMS-оплата проїзду в міському транспорті стала доступною для всіх мешканців і гостей Вінниці. Наша статистика свідчить про те, що кількість користувачів цієї зручної послуги у Львові, Івано-Франківську та Житомирі щомісяця збільшується в середньому на 24%. Ми впевнені, що можливість оплати проїзду за допомогою SMS стане ще одним кроком до розвитку Вінниці як сучасного технологічного міста», ― зазначив Андрій Софіюк, керівник напрямку рішень для великого бізнесу lifecell.

Довідка про Vodafone

Vodafone ― одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований Інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в Інтернет на 18 ринках.
Станом на 30 червня 2019 року Vodafone надає послуги близько 640 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого Інтернету. Більш детальна інформація доступна на сторінці www.vodafone.com

Довідка про lifecell

lifecell ― український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell ― турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець третього кварталу 2019 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 6,9 млн користувачів.
Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входять: багатофункціональний месенджер BiP, музичний сервіс fizy, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).
Більш детальна інформація доступна на сторінці www.lifecell.ua

Оставить комментарий