lifecell анонсує запуск eSIM

lifecell анонсує запуск eSIM

Діджитал-оператор lifecell анонсує запуск eSIM, що підтримується сучасними моделями гаджетів Apple та Google Pixel. Абонентам вже доступний попередній продаж «цифрової SIM-ки» на сайті оператора.

lifecell тепер надає можливість замовити стартовий пакет «Універсальний» з eSIM (embedded SIM) – це електронний профайл для вбудованої SIM-картки.

Інноваційність цієї технології полягає в тому, що використовуючи eSIM, не потрібна традиційна фізична SIM-картка для користування зв’язком, що вставляється у слот мобільного телефону. Тепер роль фізичної SIM-картки виконує чіп, вже інстальований виробником смартфону, планшету чи іншого гаджету, на який достатньо завантажити профайл номеру.

«eSIM – є важливим еволюційним кроком в розвитку телеком-галузі. На нашу думку, в майбутньому eSIM повністю замінить фізичні SIM-карти, бо вони надійніші та зручніші. Відсьогодні lifecell пропонує своїм абонентам це інноваційне рішення, яке, в першу чергу, зацікавить власників останніх моделей смартфонів та планшетів Apple та флагманських моделей смартфонів Google Pixel», – прокоментував Дмитро Дзябура, директор з маркетингу lifecell.

Завдяки eSIM-модулю можна придбати та налаштувати використання декількох номерів в одному телефоні. Абонент може самостійно обирати в меню свого пристрою, який номер робити активним. Для користування потрібним номером тепер треба буде тільки обрати необхідний профіль. За допомогою eSIM можна купити і активувати додаткові номери, навіть якщо абонент вже використовує фізичну SIM-картку в слоті свого смартфону.

eSIM доступний в наступних сучасних ґаджетах:

  • iPhones XS, XR, XS MAX;
  • iPhones 11, 11 PRO, 11 PRO MAX;
  • iPad 3rd generation, PRO, AIR, MINI 5;
  • Google PIXEL 2, 3.

Для того, щоб почати користуватися eSIM, необхідно:

  • придбати унікальний ваучер (фізичний чи електронний) в магазинах чи на сайті lifecell. Наразі на сайті можна попередньо замовити ваучер;
  • відсканувати QR-код;
  • користуючись підказками активувати eSIM.

Для встановлення та активації eSIM потрібне наявне інтернет з’єднання. В мережі магазинів lifecell всі абоненти матимуть можливість скористуватись безкоштовним WiFi¬-інтернетом. Поза межами магазинів при активації абоненту потрібно буде переконатись в наявності WiFi.
Вже зараз eSIM можна замовити на сайті магазину lifecell.

lifecell український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell – турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець третього кварталу 2019 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 6,9 млн користувачів.
Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входять: багатофункціональний месенджер BiP, музичний сервіс fizy, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проектів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).

Оставить комментарий