Міжнародна ІТ-компанія LeverX Group продовжує розширювати свою присутність на європейському ринку. У серпні 2021 року відкрито вже 13-й офіс – у німецькому Хайдельберзі.

Компанія активно розвиває два основних напрямки – послуги з впровадження, розробки та інтеграції рішень SAP і технологічний консалтинг, а також послуги з розробки кастомізованих рішень на базі технологій IoT, AR, AI, Machine Learning і Data Science у сфері веб- і мобільних додатків та платформ під окремим брендом Emerline. Така стратегія дозволяє компанії пропонувати комплексний підхід у вирішенні завдань з цифрової трансформації бізнесу під ключ.

Стрімке зростання кількості проєктів і розширення географії офісів на міжнародній арені забезпечують можливості для постійного збільшення штату співробітників. Тільки за минулий рік штат компанії розширився на 40%. Сьогодні в LeverX Group працює понад 1000 осіб.

Крім нового представництва в Німеччині, офіси компанії розташовані ще в 6 країнах: США, Польщі, Білорусі, Україні, Росії та Узбекистані.

Олексій Ульніров, операційний директор LeverX Group:

— Відкриття нового офісу LeverX Group у Німеччині стало для нас важливим етапом. Попри відлуння пандемії, багато компаній поступово переходять на гібридний формат і повертаються до роботи офлайн. Тому наявність офісу дає співробітникам додаткові можливості з підвищення ефективності взаємодії та організації особистих зустрічей з клієнтами. Саме Хайдельберг вибраний невипадково. Це велике місто, розташоване неподалік Вальдорфа, де знаходиться штаб-квартира нашого партнера – компанії SAP. Крім того, ми зацікавлені у співпраці зі студентами з технологічним бекграундом. А саме тут знаходиться один з найпрестижніших і найстаріших університетів у Німеччині – Гейдельберзький університет імені Рупрехта і Карла.

LeverX, стратегічний партнер SAP, вже більш ніж 18 років допомагає реалізовувати проєкти з цифрової трансформації на базі SAP і збільшувати віддачу від інвестицій у них для таких великих замовників, як SAP SE, KIA, KАМАЗ, UzAuto, X5 Retail, ЄвразХолдинг, Магніт, RIMI Baltic, Maxima, Retal, PepsiCo та інших.

У 2020 році компанія отримала статус SAP Global Strategic Supplier for Technical Services (у сфері розробки, консультування та супроводу програм, а також управління IT-інфраструктурою) та підтвердила високу якість послуг, що надаються клієнтам.

Вам також може сподобатися

Leave a reply