В рамках щорічного заходу Tech World компанія Lenovo оголосила про еволюцію своєї бізнес-моделі, заснованої на концепції, коли клієнти платять тільки за те, що використовують. Компанія представила Lenovo TruScale — нову комплексну пропозицію “все як послуга” (Everything-as-a-Service). Ця заява стала частиною трансформації Lenovo до “нової реальності” — епохи, коли користувачі та бізнес-лідери потребують нових рішень та технологій. Новий сервіс допоможе впоратися з безпрецедентними змінами в бізнесі, освіті, побуті та інших сферах життя.

Розширюючи бренд TruScale за межі інфраструктурних послуг, Lenovo об’єднує всі свої пропозиції as-a-Service в одному пакеті. Компанія пропонує дійсно глобальне рішення, яке об’єднує кілька важливих опцій. У рамках стратегії обслуговування через єдине вікно клієнти отримують можливість працювати із безпечною та контрольованою загальнодоступною хмарою та гібридними платформами. Lenovo TruScale втілює бачення трансформації компанії в “новій реальності” — задоволення зростаючого глобального попиту на більш інтелектуальні технології в умовах нової епохи гібридної роботи та навчання.

«Цифрова трансформація відбувається швидше, ніж будь-коли, і компанії з усіх сил прагнуть встигнути за швидкістю інновацій. Ми щодня чуємо від ІТ-директорів, що технологічні потреби їхніх організацій змінюються кожні 12-18 місяців, — сказав Кен Вонг (Ken Wong), президент Solutions & Services Group. — З моделлю TruScale клієнти можуть розраховувати на одне рішення від одного провайдера, єдину систему контрактів та звітності за допомогою рішення “все як послуга”.

Lenovo TruScale пропонує підприємствам будь-якого розміру модель as-a-Service, що забезпечує гнучкість, яка допоможе зберегти конкурентоспроможність. Нова пропозиція “все як послуга” базується на масштабованій хмарній моделі та передбачуваних варіантах оплати за обладнання та послуги. Цей перехід до повністю інтегрованої стратегії as-a-Service втілює в життя бачення компанії “One Lenovo” — вирішення поширених бізнес-завдань і надання ІТ-директорам продуктивності та гнучкості з можливістю оплати в міру зростання. Lenovo TruScale дозволяє повністю керувати інфраструктурними рішеннями ІТ-директорів, що дає клієнтам переваги локальної хмари та впевненість у цілісності даних у гібридному середовищі.

Дослідження показують, що попит на технологію “все як послуга” зростає в чотири рази швидше, ніж загальний обсяг цільового ринку TAM (Total addressable market) ІТ-послуг.   Через три роки моделі “як послуга” зможуть скоротити 12% витрат на корпоративні сервери х86 та понад 50% витрат на нові корпоративні системи зберігання даних. При цьому середньорічний темп зростання складе 40%, що дозволить скоротити близько 17% витрат на комерційні ПК в порівнянні з 1% два роки тому. Також варто відзначити середньорічне зростання напрямку на 50%.1

Світ перейшов до гнучкої моделі, де працювати та вчитися можна з будь-якої точки світу. Відчутну вигоду від цих змін будуть мати організації, що використовують передові технології, створені для нової гібридної реальності. Для цього необхідні гнучкі пристрої та робочі платформи, що моментально реагують на запит та забезпечують підтримку та технічні рішення, адаптовані під потреб кожної окремої компанії. Під цей опис підходить інноваційне рішення компанії Lenovo “пристрій як послуга” (Device-as-a-Service). При переході на комплексну пропозицію TruScale, напрямок Lenovo DaaS продовжить допомагати клієнтам переходити до сучасного IT-середовища за рахунок кращих наскрізних технологій, сервісу та служби підтримки протягом усього життєвого циклу, а також зручного фінансування, націленого на зниження сукупної вартості володіння.

Компанія Lenovo розробляє новий спосіб представлення рішення as-a-Service на ринку й пропонує організаціям максимальну гнучкість у використанні IT-інфраструктури, сервісів та програмного забезпечення. Створюючи стратегічні альянси з іншими лідерами ринку, замовники будуть мати безпечний доступ до спільної хмари та контролю локальних рішень. Для розробки нової платформи Lenovo об’єдналася з провідними партнерами з інфраструктури Deloitte, VMWare та Intel, а також партнерами з безпеки DaaS-рішень Absolute Software та SentinelOne. Ці союзи допоможуть надавати компаніям динамічні рішення, такі як гібридні хмарні розробки для середовищ “від периферії до хмари” (Edge to Cloud) — найкращі інноваційні технології у своїй сфері. Вони оснащені останніми розробками інфраструктури зберігання даних й дозволяють масштабувати місткість зберігання на вимогу.

«Підхід орієнтований на послуги, допомагає Lenovo задовольнити потреби ринку в гнучких та надійних гібридних хмарних операціях. Простіше кажучи, наша діяльність дозволяє компаніям розвивати свої підприємства та знижувати ризики. Так вони можуть більше концентруватися на створенні цінності та служінню громадськості», — коментує Пуніт Ренжен (Punit Renjen), генеральний директор Deloitte Global.

Більше про останні пропозиції TruScale на щорічному глобальному заході з інновацій від Lenovo Tech World.

1 Gartner, IDC, Lenovo Market Intelligence

Про компанію Lenovo:

Компанія Lenovo – світовий лідер у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo – це стартова точка багатьох відкриттів для кожного.

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) – технологічна компанія з капіталізацією 50 млрд доларів США, що має представництва у 180 країнах. Lenovo входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, у якому в 2019 році посіла 212 місце, піднявшись на 28 сходинок. Утримуючи лідерські позиції протягом багатьох років, Lenovo надає всьому світу надійні, високоякісні, безпечні продукти й послуги, серед яких смартфони (в тому числі бренд Motorola), планшети, ПК (включаючи ігрову лінійку Legion та відомі бренди ThinkPad, YOGA), робочі станції, пристрої AR/VR, а також розумні рішення для дому та офісу. Рішення, розроблені Lenovo для центрів обробки даних нового покоління (ThinkSystem, ThinkAgile), створюють обчислювальні потужності та можливості, що змінюють бізнес і суспільство.

Lenovo працює над тим, щоб надихати всіх та будувати розумне майбутнє, де кожен може процвітати.

Підписуйтеся на наші сторінки в Facebook, Instagram. Інформація про компанію та продукцію також представлена на сайті Lenovo.ua.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply