Компанія Lenovo під час виставки Infocomm 2022, що проходила у Лас-Вегасі, анонсувала ThinkSmart™ One Smart Collaboration bar — систему, призначену для невеликих та середніх за розміром конференц-залів, а також домашніх офісів. ThinkSmart One — перша у світі модель “все в одному” (All-in-one, AIO), що функціонує на базі Windows 10 IoT Enterprise1 із вбудованим процесором Intel® Core™ 11-го покоління з технологією vPro®. Новинка підтримує звичні застосунки для відеоконференцій: Microsoft Teams Rooms і Zoom Rooms2. Вісім мікрофонів з функцією придушення шуму та відлуння, стереодинаміки потужністю 15 Вт і вбудована камера високої роздільної здатності з широким кутом огляду забезпечують виняткові звук та зображення.

ThinkSmart One можна легко встановити, налаштувати та контролювати централізовано за допомогою ThinkSmart Manager3. Модель пропонує підвищені рівні безпеки, доступні завдяки системі Intel® vPro® та операційній системі Windows 10 IoT Enterprise. Системою просто та зручно керувати на 10,1-дюймовому сенсорному екрані ThinkSmart Controller (такий як у комплектах для кімнат ThinkSmart Core).

Інженери спроєктували ThinkSmart One з урахуванням тенденції до підвищення популярності гібридних просторів для співпраці, оскільки традиційні офіси перетворюються на більш динамічні простори для спільної роботи. ThinkSmart One розширює можливості платформ Lenovo для відеоконференцій та інших видів співпраці, які відіграють важливу роль у підвищенні продуктивності та залученості співробітників.

Переваги ThinkSmart One:

  • Виняткові та гнучкі можливості використання All-in-one пристрою включають в себе аудіовізуальні та обчислювальні системи вбудовані в панель, настінне кріплення та простий у використанні окремий контролер із сенсорним екраном.
  • Інноваційність та можливість масштабування завдяки безлічі портів вводу та виводу, зокрема HDMI та USB, а також два мережеві порти RJ45, один з яких оснащений функцією Power over Ethernet (PoE) для більшої адаптивності.
  • Захопливі аудіовізуальні ефекти, які можливі завдяки масиву із восьми мікрофонів з охопленням 180 градусів, камері Full HD з кутом огляду 100 градусів по горизонталі та стереодинамікам з радіусом дії понад вісім метрів.
  • Просте керування за допомогою контролера, що входить до комплекту, або віддалене керування за допомогою ThinkSmart Manager.

Програмне забезпечення та послуги з доданою вартістю

Як і всі продукти для переговорних кімнат Lenovo ThinkSmart, новинка ThinkSmart One одразу при покупці має трирічний пакет підтримки Lenovo Premier Support4, що забезпечує комунікацію з досвідченими спеціалістами 24 години на добу та 365 днів на рік. Сервіс також включає один рік програмного забезпечення та послуг Lenovo з доданою вартістю:

  • ThinkSmart Professional Services5: технічне обслуговування першого року допоможе ІТ-відділам налаштувати кожен комплект та інтегрувати пристрій у наявні платформи уніфікованих комунікацій. Також пакет включає однорічний поновлюваний контракт на технічне обслуговування, який також передбачає можливість передислокації в нове приміщення для зустрічей, якщо є така необхідність.
  • ThinkSmart Manager Premium2 — це пакет програмного забезпечення від Lenovo для керування спільними проєктами. Підтримка ефективної співпраці означає, що технологія завжди ввімкнена, завжди підключена та легка у використанні. ThinkSmart Manager Premium допомагає ІТ-відділам налаштовувати, контролювати й керувати всім портфоліо рішень ThinkSmart за допомогою єдиного інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

«Розв’язання проблем гібридної співпраці — це не просто можливість ясніше бачити й чути. Технологія повинна привнести більше природного особистісного досвіду у віртуальні зустрічі й забезпечувати цей досвід однаково для всіх учасників, — сказав Шеннон Маккей (Shannon MacKay), генеральний менеджер напряму Worldwide Smart Collaboration у Lenovo. — ThinkSmart One забезпечує інтелектуальну сумісну роботу, яка стимулює інновації за допомогою повсюдних, збалансованих і безперебійних технологій».

Більше про рішення Lenovo ThinkSmart за посиланням.

1 Спираючись на результати внутрішнього дослідження Lenovo, яке провели в травні 2022 року щодо подібних All-in-One пристроїв доступних на ринку. Дані підтверджено Microsoft і Zoom Video Communications.

2 Платформи уніфікованих комунікацій можуть стягувати плату за підписку та/або додаткові витрати.

3 ThinkSmart Manager Premium надається на один рік. Після завершення цього терміну може стягуватися плата за підписку та/або додаткові витрати.

4 Підтримка Lenovo Premier надається на три роки. Після завершення цього терміну може стягуватися плата за підписку та/або додаткові витрати.

5 Професійні послуги ThinkSmart включені на один рік. Після завершення цього терміну може стягуватися плата за підписку та/або додаткові витрати.

Технічні характеристики ThinkSmart One

Процесор: Intel Core i5-1145G7E IoTG vPro

Операційна система: Windows 10 IoT Enterprise

Дисплей контролера: 10,1” WXGA (1280×800) 10-точковий сенсорний дисплей зі співвідношенням сторін 16:10

Графіка: інтегрована Intel (у максимальній конфігурації)

Оперативна пам’ять: до 8 ГБ

Накопичувач: SSD на 256 ГБ (у максимальній конфігурації)

Аудіосистема: стереодинаміки, типова вихідна потужність 15 Вт, 8 мікрофонів із 180-градусним охопленням, усуненням відлуння і шумопоглинанням

Камера: Full HD з 100-градусним горизонтальним FOV, 68-градусним вертикальним FOV, 125-градусним діагональним FOV

Безпека: Windows 10 IoT Enterprise та Intel vPro

Мережа: Wi-Fi 2x2AX

Порти: 2 x HDMI вихід, HDMI вхід, 2 х USB Type-A, 2 х USB Type-C, RJ45 (POE) зі світлодіодним індикатором, RJ45 (vPro) зі світлодіодним індикатором

Габарити: буде відомо згодом

Вага: буде відомо згодом

LENOVO та THINKSMART є торговими марками Lenovo. Intel, Intel Core, Intel vPro є торговими марками корпорації Intel або її дочірніх компаній у США та/або інших країнах. ZOOM є зареєстрованою торговою маркою Zoom Video Communications. InfoComm виробляється AVIXA. AVIXA є торговою маркою або зареєстрованою торговою маркою AVIXA, Inc. у США та інших країнах. Wi-Fi є торговою маркою Wi-Fi Alliance. Усі інші торгові марки є власністю відповідних власників. © Lenovo Group Limited, 2022.

Про компанію Lenovo:

Компанія Lenovo – світовий лідер у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo – це стартова точка багатьох відкриттів для кожного.

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) — це глобальний технологічний центр з капіталізацією $70 млрд, що має представництва у 180 країнах та 75 тис. працівників по всьому світу. Lenovo входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, у якому у 2021 році посіла 159 місце і входить до 20 кращих компаній технологічного сектору, зазначених у списку. Зосередившись на сміливій місії — забезпечувати розумні технології для кожного, Lenovo стала провідним світовим гравцем на ринку ПК, розширюючи нові напрями зростання: інфраструктури, мобільних пристроїв, рішень та послуг. Ця трансформація разом з інноваціями, що змінюють світ, створюють більш інклюзивне, надійне та стійке цифрове суспільство для всіх і всюди.

Підписуйтеся на наші сторінки в Facebook, Instagram, tiktok. Інформація про компанію та продукцію також представлена на сайті Lenovo.ua.

You may also like

Comments are closed.