У рамках виставки CES 2022 компанія Lenovo представила портфель інноваційних продуктів і рішень, розроблених, щоб розширити можливості користувачів і компаній у сучасному гібридному світі. Високотехнологічні надійні продукти та рішення підтримують концепцію Lenovo “Розумні технології для кожного” (Smarter Technology for All). У центрі уваги інновацій Lenovo — переосмислення користувацького досвіду для передових технологій, які дозволяють підтримувати віддалену і гібридну роботу, а також навчання і розваги.

Ноутбуки для бізнесу стали ще кращими

ThinkPad – культовий бренд, який протягом багатьох років займає передові позиції на ринку ноутбуків для бізнесу. Напередодні 30-річчя ThinkPad компанія Lenovo представила нову серію ноутбуків ThinkPad Z, яка включає ThinkPad Z13 та Z16. Ці ноутбуки поєднують у собі інноваційний дизайн, нові можливості для колективної роботи, високу продуктивність та безпеку, що є основою ДНК бренду. Новинки ThinkPad працюють на базі процесорів AMD Ryzen™ PRO 6000 із процесором безпеки Microsoft Pluton. Від пристрою та до паковання серія Z орієнтована на скорочення впливу на навколишнє середовище і довговічність пристроїв шляхом використання екологічних матеріалів, зокрема таких як 100% перероблена веганська шкіра та 75% переробленого алюмінію. Для виготовлення паковання використовували 100% переробленого бамбука і цукрової тростини. Повний пресреліз про серію ThinkPad Z можна прочитати за посиланням.

Новинки ThinkPad X1 Carbon 10-го покоління, X1 YOGA 7-го покоління та X1 Nano 2-го покоління працюють на базі платформи Intel vPro® та оснащені процесорами Intel® Core™ 12-го покоління з підтримкою Windows 11. Пристрої сміливо можна назвати вершиною лінійки ThinkPad, адже вони оптимізовані для працівників, які працюють у гібридному форматі. У новій реальності топменеджери та бізнесмени потребують вищої продуктивності, кращих характеристик камери та аудіо для більшої включеності в робочий процес. Користувачам потрібен надійний ноутбук, щоб протистояти щоденним викликам віддаленої роботи.

Що ж до настільних комп’ютерів, то новий ThinkCentre M90a Pro Gen 3 від Lenovo відрізняється можливостями, які включають його в категорію кращих високопродуктивних ПК. Нова модель Tiny-in-One (TIO) під назвою TIO Flex сучасно переосмислює модульний настільний комп’ютер “все-в-одному” (All-in-one) для бізнесу, який Lenovo вперше представила у 2014 році. Повний текст пресрелізу про ThinkPad X1, ThinkCentre та TIO Flex за посиланням.

Технології рідинного охолодження Lenovo Neptune™ для дата-центрів та не тільки

На виставці CES 2022 компанія Lenovo представила інноваційні технології рідинного охолодження Lenovo Neptune™. Тепер технології доповнені графічним процесором, двома новими системами у рамках інфраструктури віртуальних робочих місць Virtual Desktop Infrastructure (VDI) та високоякісною аналітикою. Запуск рішення Lenovo Neptune™ ознаменував еволюцію концепції економії енергії, у ньому компанія збільшила продуктивність, використовуючи енергію вдруге. Lenovo Neptune задіює рідинне охолодження для відведення тепла від систем із високою тепловою потужністю. Це стало можливим завдяки комплексному підходу, який включає охолодження теплою водою Direct to Node (DTN), радіатор Rear-door Heat Exchanger (RDHX), модуль Thermal Transfer Module (TTM) та інші технології. Ці методи дозволяють знизити загальну кількість споживаної енергії, зберігаючи повноцінну продуктивність сервера та центра обробки даних, що призводить до відчутної економії, а переваги зберігаються протягом усього періоду експлуатації інфраструктури.

Ефективні технічні рішення для малого та середнього бізнесу

Нові пристрої ThinkBook та ThinkCentre від Lenovo розроблені з урахуванням потреб малого та середнього бізнесу (МСБ) та виконані з високоякісних матеріалів, що підкреслюють вишуканий і стійкий дизайн для нового покоління сміливих підприємців.

В умовах, коли більшість людей у ​​світі працює в гібридному середовищі, здатність бути продуктивним в умовах багатозадачності та мобільності стала новою нормою. Компанія Lenovo змінює уявлення користувачів про класичний ноутбук із одним екраном. Ноутбук ThinkBook Plus Gen 3 – перший у світі 17,3-дюймовий ноутбук із вбудованим додатковим 8-дюймовим рідкокристалічним (LCD) повноколірним дисплеєм.

Розроблений для мобільної роботи, ThinkBook 13x Gen 2 – тонкий (12,9 мм) і легкий (1,21 кг) ноутбук преміумкласу в алюмінієвому корпусі, працює на базі платформи Intel® Evo™ та оснащений найновішими процесорами Intel® Core™ 12-го покоління.

Крім того, нові моделі Lenovo ThinkBook 14 та 16 Gen 4+і гарантують користувачам високу гнучкість і продуктивність. Ці моделі тонші, ніж моделі попереднього покоління, і отримали великий скляний сенсорний тачпад, що полегшує роботу в умовах багатозадачності.

Для компаній малого та середнього бізнесу, що розвиваються і потребують ширшого вибору, була створена нова лінійка ThinkCentre™ neo високопродуктивних пристроїв, що адаптуються та мають необхідні обчислювальні потужності. Пристрої ThinkCentre neo 70t, ThinkCentre 50s та ThinkCentre neo 30a 24 демонструють значні технологічні досягнення в умовах ери змішаних робочих колективів.

Ще одна новинка Easy Install від Lenovo – це послуга з налагодження робочого середовища, розроблена спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу. Невеликі компанії потребують підтримки при впровадженні нових технологій для своїх співробітників як віддалено, так і в офісі. Ця послуга допомагає налагодити робоче середовище, надаючи компаніям можливість вирішувати коли, де і що буде встановлено, одночасно звільняючи внутрішні IT-ресурси, щоб зосередитися на важливих питаннях. Повний текст пресрелізу про новинки для МСБ за посиланням.

Удосконалені дисплеї – від домашнього офісу до конференц-залу

Робочий простір трансформується і користувачі потребують послідовної технології, яка забезпечить гнучкість переміщень між офісом та домівкою. Портфоліо ThinkVision™ поповнилося новим поколінням 27-дюймових професійних моніторів серії P, розроблених із урахуванням принципів мобільності, цифрового здоров’я та сталого розвитку професійного зростання. Майже безрамковий із чотирьох сторін дисплей з роздільною здатністю QHD розширює робочий простір користувача та надає додаткові можливості для ефективності та продуктивності при роботі вдома або в офісі.

Компанія Lenovo також нещодавно представила нову лінійку широкоформатних моніторів ThinkVision, які чудово підходять для конференц-залів і навчальних приміщень. Монітори ThinkVision T86, T75 та T65 забезпечують ефективну спільну роботу в кабінеті та віддалено завдяки яскравому дисплею з роздільною здатністю 4К, вбудованою технологією Lenovo Smart Whiteboard із можливістю комфортного написання. Також дисплеї оснащені вбудованими динаміками, мікрофонами та модульною вебкамерою для “розумніших” відеоконференцій. Повний текст пресрелізу ThinkVision за посиланням.

Вишуканий дизайн ноутбуків преміумкласу

Компанія Lenovo представила сьоме покоління ноутбуків YOGA 2-в-1 на честь 10-річчя створення лінійки YOGA. 14-дюймовий портативний ноутбук Lenovo YOGA 9i забезпечує високу продуктивність завдяки операційній системі Windows 11, процесору Intel® Core™ i7-1260P 12-го покоління та інтегрованій графіці Intel Iris® Xe. За допомогою нового дизайну Comfort Edge, ноутбук YOGA 9i зручніше тримати в руках, а глянцеві краї пристрою роблять його ще  стильнішим.

Ультрапортативний ноутбук Lenovo YOGA 7i доступний із 14- чи 16-дюймовим екраном, тому відмінно підійде для роботи та розваг. 14-дюймова модель оснащена сенсорним OLED-дисплеєм із роздільною здатністю 2,8K, підтримує 100% охоплення колірного простору DCI-P3, що чудово підходить для створення контенту. Користувач зможе насолодитися ультраяскравим зображенням від Dolby Vision, а також покращеними візуальними ефектами на великому 16-дюймовому сенсорному екрані.

13-дюймовий ноутбук Lenovo YOGA 6 створений за принципами сталого розвитку, щоб стимулювати користувачів замислитися про те, як їхні дії впливають на навколишнє середовище. Корпус пристрою виготовлений із переробленого алюмінію та додатково доступний у варіанті з тканинним оздобленням, яке на 50% складається з переробленого пластику та стійке до плям. Повний пресреліз за посиланням.

Ігрові пристрої, готові до бою

Lenovo Legion знову демонструє прагнення забезпечити творців контенту та геймерів усіх поколінь обладнанням для неперевершеного ігрового процесу та продуктивності. Тепер користувачі можуть насолоджуватися розвагами преміумкласу та грати з дому, гуртожитків, на спортивних аренах – практично будь-де і виглядати при цьому стильно та ефектно.

У портфоліо геймерських ПК, моніторів, аксесуарів, програмного забезпечення та продуктів 2022 року входять 16-дюймові ноутбуки Lenovo Legion 5i Pro та Lenovo Legion 5 Pro, а також 15-дюймові ноутбуки Lenovo Legion 5i та Lenovo Legion 5. Всі чотири ноутбуки на базі ОС Windows 11 характеризуються високою ігровою продуктивністю, чудовою мобільностью та підтримують новітній графічний процесор NVIDIA® GeForce RTX™. Пристрої Lenovo Legion 5i та Lenovo Legion 5i Pro оснащені найновішими процесорами Intel® Core™ i7-12700H 12-го покоління, а Lenovo Legion 5 та Lenovo Legion 5 Pro – процесорами нового покоління AMD Ryzen™.

Також були представлені нові монітори Lenovo з мінімальною затримкою. Монітор Lenovo Legion Y25-30 підходить для професійних геймерів, які шукають можливість покращити свої показники під час гри. Монітори Lenovo G27qe-20 та Lenovo G24qe-20 отримали сертифікат Eyesafe® та забезпечують низький рівень синього світла та високу чіткість зображення.

Комп’ютерна миша має надважливе значення для кожного геймера, тому Lenovo представила дві ергономічні миші з оптимальними характеристиками для зручної фіксації в руці. Lenovo Legion M600 Wireless Gaming Mouse і Lenovo Legion M300 RBG Gaming Mouse – це супер легкі миші, вагою менш як 75 г.

Компанія Lenovo також представила Legion Arena – централізований ігровий хаб, який підключений до популярних платформ та інтернет-магазинів, щоб об’єднати усі раніше придбані користувачем комп’ютерні ігри в одному сховищі. Повний пресреліз за посиланням.

Ігри для більш екологічного майбутнього

У рамках зобов’язань щодо забезпечення екологічної безпеки компанія Lenovo надала послугу CO2 Offset Service для користувачів. Новинку запустять для всіх ПК Lenovo Legion та YOGA, включаючи пристрої, які були анонсовані на CES 2022. Раніше доступна тільки на пристроях для бізнесу, послуга Lenovo CO2 Offset Service забезпечує користувачам легкий і зрозумілий спосіб компенсації викидів вуглекислого газу та допомоги навколишньому середовищу одним натисканням кнопки. Повний пресреліз Lenovo CO2 Offset Service для споживачів читайте за посиланням.

Крім того, компанія презентувала Lenovo Premium Care Plus – це найновіше рішення у сфері сервісної підтримки, розроблене з урахуванням запитів сучасних користувачів. У рамках одного рішення клієнт отримує доступ не тільки до Premium Care, але й до повного пакета найновіших послуг від Lenovo, включаючи захист від випадкових пошкоджень, Lenovo Smart Performance, Lenovo Migration Assistant та гарантію на акумулятор.

Пристрої для сучасного будинку

Lenovo Smart Clock Essential з вбудованим помічником Alexa® – це останній пристрій інноваційної лінійки “розумного” будинку від Lenovo. Цей смартгодинник може допомогти користувачеві налаштувати таймери та нагадування, а Alexa додасть товари в кошик Amazon та керуватиме “розумним” будинком. Lenovo також випустила дві нові док-станції для смартгодинника: Lenovo Ambient Light Dock та Lenovo Wireless Charging Dock with Night Light.

Функціональні можливості Lenovo Smart Frame також були модернізовані для зручнішого використання. Користувачі можуть завантажувати фотографії на вбудовану пам’ять за допомогою свого телефону. Повний пресреліз про “розумний” будинок читайте за посиланням.

Ознайомитися з пресрелізами та більш детальною інформацією про пристрої можна на Lenovo StoryHub, Lenovo CES event page, Lenovo virtual showcase page.

1 Опція Smartphone Mirroring підтримується на всіх мобільних пристроях Motorola, що підтримують технологію “Ready-For”.

2  Magic Launcher підтримує ярлики будь-яких програм. Ярлики програм також можна групувати.

3  Бездротова зарядка потужністю до 65 Вт ThinkBook 13x Gen 2i.

LENOVO, THINKPAD, THINKBOOK, THINKVISION, LENOVO LEGION, YOGA та THINKCENTRE є торговими марками Lenovo. Dolby Vision відноситься до зареєстрованих та незареєстрованих торгових марок Dolby Laboratories, Inc. у США та/або інших країнах. NVIDIA, GEFORCE та GEFORCE RTX SUPER є товарними знаками компанії NVIDIA. AMAZON та ALEXA є товарними знаками компанії Amazon Technologies, Inc. Microsoft Pluton є маркою корпорації Microsoft. Wi-Fi є торговою маркою Wi-Fi Alliance. Intel, Intel Core та vPro є торговими марками Intel Corporation або її дочірніх компаній у США та/або інших країнах. AMD та RYZEN є торговими марками Advanced Micro Devices. EYESAFE є зареєстрованою торговою маркою компанії Healthe LLC. CES є торговою маркою Асоціації споживчих технологій. Решта торгових марок є власністю відповідних власників. ©2021, Lenovo Group Limited.

Довідка:

Про компанію Lenovo:

Компанія Lenovo – світовий лідер у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo – це стартова точка багатьох відкриттів для кожного.

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) – технологічна компанія з капіталізацією 50 млрд доларів США, що має представництва у 180 країнах. Lenovo входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, у якому в 2019 році посіла 212 місце, піднявшись на 28 сходинок. Утримуючи лідерські позиції протягом багатьох років, Lenovo надає всьому світу надійні, високоякісні, безпечні продукти й послуги, серед яких смартфони (в тому числі бренд Motorola), планшети, ПК (включаючи ігрову лінійку Legion та відомі бренди ThinkPad, YOGA), робочі станції, пристрої AR/VR, а також розумні рішення для дому та офісу. Рішення, розроблені Lenovo для центрів обробки даних нового покоління (ThinkSystem, ThinkAgile), створюють обчислювальні потужності та можливості, що змінюють бізнес і суспільство.

Lenovo працює над тим, щоб надихати всіх та будувати розумне майбутнє, де кожен може процвітати.

Підписуйтеся на наші сторінки в Facebook, Instagram, tiktok. Інформація про компанію та продукцію також представлена на сайті Lenovo.ua.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Leave a reply