Компанія Lenovo оголошує конкурс для діючих ІТ-директорів. Переможець зможе виграти навчання у програмі для професійного розвитку ІТ-керівника CIO Open the Future, яка стартує 1 квітня 2021 року.

Потрібно “прокачати” знання в ІТ і впровадити інноваційні підходи в бізнес? Для участі заповнюйте анкету на Facebook-сторінці Lenovo Ukraine. Серед усіх заявок генеральний директор Lenovo в Україні Тарас Джамалов разом із СЕО CIOneer Андрієм Погорєлим оберуть найбільш підходящого кандидата. Переможець отримає місце на місячній навчальній програмі та безцінний досвід для розвитку ІТ у бізнесі. Заповнити анкету можна до 24 березня, а вже 26 числа організатори оголосять переможця.

Курс стартує 1 квітня 2021 року — студентів очікує місяць інтенсивної роботи. Навчання складається з 12 тем, серед яких cyber security, організація й архітектура ІТ, фінанси, бізнес-процеси, а також управління проєктами (scrum). Потрібно покращити навички презентації? У програму включено заняття з ораторського мистецтва, яке необхідне сучасному менеджеру. Кожен студент у процесі навчання отримає 2 менторські сесії для консультації з персональних проєктів.

CIO Open the Future — одна з найкращий освітніх програм для досвідчених ІТ-директорів. Серед викладачів курсу — діючі успішні СІО (Chief Information Officer), IT-директори та переможці конкурсу Best CIO. Тренери мають міжнародну сертифікацію CGEIT, CISM, CISA, PRINCE2, Professional SCRUM Master.

“Цифровізація — майбутнє будь-якого сучасного бізнесу. Ми в Lenovo віримо, що смарт-технології та їхнє правильне використання можуть не лише спростити роботу спеціалістів, але й зробити бізнес більш ефективним і новаторським. Саме тому ми приділяємо багато уваги інноваційним технологіям і впроваджуємо їх у нашу бізнес-лінійку ThinkPad, а також завжди підтримуємо освітні ініціативи. Експертне ком’юніті ІТ-директорів допоможе українському бізнесу зробити великий крок у бік цифровізації та технологізації”, — коментує Тарас Джамалов, генеральний директор компанії Lenovo в Україні.

“CIOneer запустив програму розвитку ІТ-директорів рік тому. У 2020 році програму CIO Open the Future пройшли 50 ІТ-керівників великого та середнього бізнесу. Ми хочемо бачити конкурентного на світовому ринку українського СІО, який глибоко розуміє бізнес і використовує сучасні підходи до управління в ІТ. Для нас програма — це соціальний внесок у майбутнє України. Ми пишаємось партнерством з компаніями, що поділяють наші погляди і цінності”, — прокоментував СЕО CIOneer Андрій Погорєлий.

Про компанію Lenovo:

Компанія Lenovo – світовий лідер у розробці та виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo – це стартова точка багатьох відкриттів для кожного.

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) – технологічна компанія з капіталізацією 50 млрд доларів США, що має представництва у 180 країнах. Lenovo входить до переліку найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, у якому в 2020 році посіла 224 місце. Утримуючи лідерські позиції протягом багатьох років, Lenovo надає всьому світу надійні, високоякісні, безпечні продукти й послуги, серед яких смартфони (в тому числі бренд Motorola), планшети, ПК (включаючи ігрову лінійку Legion та відомі бренди ThinkPad, YOGA), робочі станції, пристрої AR/VR, а також розумні рішення для дому та офісу. Рішення, розроблені Lenovo для центрів обробки даних нового покоління (ThinkSystem, ThinkAgile), створюють обчислювальні потужності та можливості, що змінюють бізнес і суспільство.

Lenovo працює над тим, щоб надихати всіх та будувати розумне майбутнє, де кожен може процвітати.

Підписуйтеся на наші сторінки в Facebook, Instagram. Інформація про компанію та продукцію також представлена на сайті Lenovo.ua.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply