Так називаються дні фермерських ярмарків у «Сільпо» – щоб якомога більше людей познайомились і спробували продукти від чесних та завзятих локальних виробників.

Маркети проходитимуть щосуботи в трьох магазинах, що розташовані у Києві, Львові та Одесі.На ярмарках виробники будуть пригощати й розповідати про найкращі поєднання зі своїми продуктами, а ще пропонуватимуть знижки -15% на весь асортимент Базарного дня. Починаючи з 29 жовтня, «Лавка Традицій» планує провести 5 маркетів й зібрати близько 25 фермерів з різних куточків країни.

Що можна буде спробувати на Базарних днях?

Сири з коров’ячого, козиного та овечого молока, свіжі молочні продукти, копчене м’ясо та бекон, варену ковбасу, мед з родинних пасік, крафтовий шоколад, авторські соуси, веганську продукцію та функціональні трав’яні збори.

Базарні дні проходитимуть у «Сільпо» за адресами:

  • Київ, Respublika Park, вул. Кільцева дорога, 1
  • Львів, Victoria Gardens, вул. Кульпарківська, 226А
  • Одеса, Kadorr City Mall, вул. Генуезька, 24Б

Маркети працюють з 13:00 до 19:00. Більше інформації ви можете знайти за посиланням.

У разі будь-яких додаткових запитань чи уточнень – радо відповімо! Бажаємо гарного та спокійного дня.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.