КУА «ВСЕСВІТ» системно розширює коло інструментів для надійного та довгострокового інвестування пенсійних накопичень, використовуючи всі наявні та нові можливості.

У 2009 році КУА «Всесвіт» стала першою компанією, яка інвестувала активи пенсійних фондів в єврооблігації України, та однією із перших інвестувала в цінні папери іноземних емітентів з активами в Україні.

Після допуску на початку квітня 2021 року на вітчизняний ринок акцій іноземних емітентів, КУА «ВСЕСВІТ» придбала до активів недержавних пенсійних фондів та пайових інвестиційних фондів цінні папери найбільших технологічних компаній світу Apple, Microsoft, Tesla та одних з найвідоміших індексних фондів Vanguard 500 Index Fund та Invesco QQQ Trust SM, що відповідно базуються на біржових індексах S&P 500 та Nasdaq-100 Index й торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі, на загальну суму понад 5 млн гривень.

Вищезазначені акції демонструють стабільне зростання вартості, а компанії регулярно виплачують дивіденди своїм інвесторам. Так, вартість акції Microsoft зросла в ціні за останній рік більш як на 40%, Apple більш як на 80%, а Tesla більш як на 300%.

Коментує директор ТОВ «КУА ВСЕСВІТ» Ярослав Савченко:

«При управлінні активами пенсійних фондів ми дотримуємось принципів консервативних інвестицій, головним з яких є диверсифікація. Хеджування від ризиків країни – звичайна світова практика. Практично всі закордонні пенсійні фонди з великим обсягом активів інвестують в цінні папери, що торгуються на міжнародних фондових ринках.

Наша команда впевнена: в умовах, коли інфляція зростає, а ставки за депозитами в банках знижуються, інвестування в цінні папери іноземних емітентів дозволить збалансувати та знизити ризики інвестиційних портфелів та примножити накопичення учасників недержавних пенсійних фондів та пайових фондів».

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «ВСЕСВІТ» була заснована в 2004 році (ліцензія на впровадження діяльності з управління активами пенсійних фондів, видана НКЦПФР серії АД № 034314 від 13 квітня 2012 року).

На сьогодні КУА «ВСЕСВІТ» управляє активами чотирьох НПФ, відкритого спеціалізованого пайового інвестиційного фонду «ВСІ», шістьох закритих інвестиційних фондів, через які реалізуються проєкти прямих інвестицій, в тому числі іноземних, у комерційну нерухомість, телекомунікації та медичну галузь.

КУА «ВСЕСВІТ» є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, а також співпрацює з Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів.

Більше інформації на сайті

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *