Місто Покровськ Донецької області одним із перших українських міст, що приєдналися до національної программи підтримки малого бізесу “Країна підприємців”. Саме тут стартував проект компенсації відсотків за користування кредитами малому бізнесу за рахунок місцевого бюджету. Відпровідна постанова була ухвалена міськвиконкомом, а залучити фінансування підприємці міста зможуть за допомогою порталу програми kub.pb.uа.

За словами міського голови Покровська Руслана Требушкіна, який є одним з ініціаторів втілення в життя програми повернення відсотків за кредитами, на програму вже виділено 5 млн гривень і вона вже успішно стартувала – перші двоє підприємців, які отримали фінансування завдяки порталу kub.pb.ua вже отримали позитивні рішення. “Цей досвід дуже важливий, ми сподіваємось, що він стане прикладом для інших міст і областей, – каже Руслан Валерійович. – а також маємо надію, що проект КУБ стане відправною крапкою для успішного розвитку підприємництва”.

Таке рішення з боку місцевих органів влади Покровська стало логічним продовженням соціальної міссії, яку несе програма “Країна підприємців”, а саме пітримка підприємництва в Україні. Інтернет портал програми kub.pb.ua стартував в квітні цього року, та за перші 5 місяців роботи порталу «КУБ» українські підприємці отримали кошти від інвесторів на фінансування старту або розвитку власного бізнесу на суму понад 1,4 млрд грн, у тому числі 200 млн грн у рамках проектного фінансування. А головне, завдяки програмі вже створено 7300 нових робочих місць.

“Наше головне завдання – відновити економіку шляхом розвитку малого бізнесу та підприємництва, створити 1 000 000 робочих місць упродовж 2-х років, – говорить Олександр Ніколенко, керівник напрямку “Обслуговування малого та середнього бізнесу“ ПриватБанку. – Ми розуміємо що саме малий бізнес є бюджетоформуючим і саме він може активно розвиватись, але дієвих і реальних програм та органів, які б підтимували МСБ немає. Тому ми взяли цю міссію на себе і зараз активно розробляємо низку программ, що стануть в пригоді українським підприємцям і власникам бізнесу.“

За умовами програми покровським підприємцям компенсують відсотки в розмірі 100%, якщо кредит разрахований на 1 рік та 50% якщо на 2 роки. Для отримання компенсації необхідно зібрати найпростіші довідки та розповісти про свій бізнес та плани розвитку. Наступне засідання комісії з компенсації відсотків за кредитами, де приймуть участь клієнти порталу kub.pb.ua, відбудеться у Покровську наприкінці вересня.

You may also like

Leave a reply