Детальну кошторисну документацію щодо об’єктів будівництва будуть публікувати на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Йдеться про об’єкти, які будуються за державні чи публічні кошти.

«Така можливість стала доступною завдяки оновленому функціоналу порталу. Раніше на порталі була доступна лише загальна інформація про вартість робіт. Тепер всі охочі зможуть ознайомитись із деталізованим кошторисом та прослідкувати, як використовуються кошти», – повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Новий формат кошторису можливо переглядати до тієї проектної документації, яка завантажена до системи після оновлення функціоналу.Переглянути документацію можна за посиланням.

Переглянути документацію можна за посиланням.

Джерело: Lexinform

You may also like

Технології

Трансформація цифрового робочого простору: компанія Lenovo представляє нові пристрої та програмне забезпечення майбутнього для гібридної роботи

Компанія Lenovo представляє нові передові технологічні інструменти для задоволення швидкозмінних потреб користувачів сучасного бізнесу. Новий ...

Comments are closed.