До свого 10-річчя hromadske анонсує ексклюзивну конференцію з відбудови України «Муруємо вже!»

Головний партнер: NATO

Яка нова реальність очікує на нас і на світ після війни? Як жити після перемоги та до яких викликів готуватися?

7 червня в Київській школі економіки разом із експертами та лідерами думок ми проведемо чотири панельні дискусії.

БЕЗПЕКА. Нове життя зі старим сусідом

Обговорення моделі тривалого «співіснування» з росією та Білоруссю після припинення активних бойових дій, шляхів побудови оборони й ефективних моделей запобігання агресії, а також ролі України як стримувальника імперських амбіцій росії в Європі.

Йтиметься також про розмінування наших територій, оскільки наразі близько 30% території України заміновано, а відновлення починається саме з розмінування. 

ПРОЗОРІСТЬ. Нова Україна без старих схем

Після перемоги Україна отримуватиме від партнерів і представників бізнесу великі суми на відбудову. Наразі немає розроблених механізмів, як контролювати цільове використання цих коштів і як запобігти їхньому розкраданню. Саме тому вже зараз створюють робочі групи, які мають розробити інструменти прозорості та підзвітності.

ЛЮДИНА. У серці і в центрі всього

Відбудова першочергово має орієнтуватися на людину, її безпеку, комфорт і розвиток. Під час дискусії будемо говорити про нову систему освіти, відбудову шкіл та лікарень за європейськими стандартами та про механізми повернення з закордону людей, які змушені були тікати. 

БРЕНД. I’M UKRAINIAN

Уже понад рік Україна в топі всіх новин, рівень підтримки надзвичайно високий. Але як зберегти це захоплення нашою країною після перемоги? Уже зараз потрібно розробляти комунікаційну стратегію просування бренду України в міжнародному інфопросторі. 

Серед спікерів і модераторів: Масі Найєм, Оксен Лісовий, Наталя Гуменюк, Дар’я Каленюк, Марія Липяцька та інші.

За детальною інформацією пишіть нам на [email protected] aбо дзвоніть 067 505 67 40

Купити квиток на конференцію можна за посиланням: https://prt.mn/rvazXO5064

Усі кошти, отримані від продажу квитків, будуть перераховані на відбудову України через фандрейзингову платформу UNITED24.

You may also like

Comments are closed.