Дюссельдорф – компанія «Хенкель» досягла визначних показників діяльності в першому кварталі, незважаючи на дуже складне ринкове середовище. Обсяг продажу в першому кварталі 2017 році досяг нового рекордного рівня – 5,064 млн євро, номінальне зростання становило 13,6% порівняно з цим самим кварталом попереднього року. Вигідна різниця у валютних курсах забезпечила 1,1% зазначеного зростання.

Органічне зростання обсягів продажу забезпечили всі три бізнес-підрозділи. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» повідомив про значне органічне зростання обсягів продажу – на 5,5%. Бізнес-підрозділ  «Косметичні засоби» мав гарні показники органічного зростання продажів – на 2,3%. Бізнес-підрозділ «Засоби для прання та догляду за оселею» зафіксував значне органічне зростання продажів – на 3,0%. «Ми спромоглися значно збільшити продажі та дохід, забезпечити продовження зростання відкоригованого операційного прибутку. Обсяг продажу за квартал вперше перевищив 5 млрд євро. Відкоригований операційний прибуток також досяг нового рекордного рівня. Успішний розвиток та якісні показники прибутку стали результатом роботи всіх трьох бізнес-підрозділів у всіх регіонах», – зазначив головний виконавчий директор компанії «Хенкель» Ханс Ван Байлен (Hans Van Bylen).

Відкоригований операційний прибуток (EBIT) збільшився на 13,8 відсотка та сягнув 854 млн євро. Відкоригована рентабельність продажів збільшилася на 0,1 відсоткового пункту – до 16,9 відсотка. Відкориговані дивіденди на привілейовану акцію збільшилися на 11,0 відсотків – з 1,27 євро до 1,41 євро. Співвідношення чистого оборотного капіталу та обсягу продажів поліпшилось на 0,5 відсоткового пункту – до 4,9 відсотка.

Компанія очікує подальшого зміцнення портфеля завдяки перспективним придбанням. Нагадаємо, що «Хенкель» підписала угоду про придбання глобального бізнесу «Darex Packaging Technologies» у компанії  «GCP Applied Technologies», а також угоду про придбання мексиканської компанії «Nattura Laboratorios», що займається засобами для догляду за волоссям.

Компанія також підтвердила прогнози на поточний фінансовий рік: «Ми очікуємо органічного зростання обсягів продажу на рівні від 2% до 4%. Ми очікуємо збільшення відкоригованої рентабельності обороту більш ніж на 17,0%, а відкоригованих дивідендів на привілейовану акцію – на 7-9%», – сказав Ханс Ван Байлен.

Про компанію «Хенкель»

Компанія «Хенкель» провадить свою діяльність у світовому масштабі, маючи добре збалансований і диверсифікований портфель продуктів та рішень. Компанія утримує лідерські позиції на рівні всіх трьох бізнес-підрозділів як у споживчому, так і у промисловому сегменті завдяки своїм потужним брендам, інноваційним рішенням і технологіям. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» компанії «Хенкель» є глобальним лідером на ринку клейових матеріалів і технологій у всіх сегментах цієї галузі в масштабах всього світу. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» та «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» займають провідні позиції на багатьох ринках та у численних продуктових категоріях на глобальному рівні. Історія успіху компанії «Хенкель» налічує 140 років з моменту її заснування у 1876 році. Компанія «Хенкель» повідомила про досягнення у 2016 фінансовому році обсягу продажу в розмірі 18,7 мільярда євро та відкоригованого операційного прибутку на рівні 3,2 мільярда євро. Сукупний обсяг продажу продукції трьох провідних брендів компанії Loctite, Schwarzkopf та Persil склав понад 6 мільярдів євро. Чисельність працівників компанії «Хенкель» становить понад 50 000 осіб у всьому світі. Це команда захоплених своєю справою представників різних народів, об’єднана міцною корпоративною культурою та спільною метою – створювати цінність із дотриманням принципів сталого розвитку. Як визнаний лідер у сфері сталого розвитку, компанія «Хенкель» займає провідні позиції у багатьох міжнародних рейтингах та включена до знаних міжнародних індексів. Привілейовані акції компанії «Хенкель» входять до індексного кошика  німецького фондового індексу DAX. З додатковою інформацією можна ознайомитися за посиланням www.henkel.com.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply