Компанія «Хенкель» повідомляє про досягнення рекордного рівня обсягу продажу та прибутку

–  Обсяг продажу збільшився на 3,5% і склав 18,714 млрд євро (органічне зростання склало 3,1%)
–  Органічне зростання обсягів продажу на ринках, що розвиваються, склало 6,8%
–  Суттєве підвищення операційного прибутку*: +8,5% до 3,172 млрд євро
–  Дуже суттєве підвищення рентабельності обороту (EBIT margin)*: зростання на +70 базисних пунктів до 16,9%
–  Надзвичайно високий показник прибутку на привілейовану акцію (EPS)*: збільшення на 9,8% до 5,36 євро
–  Зростання дивідендів виражається двозначним числом**: дивіденди зросли на 10,2% і склали 1,62 євро на привілейовану акцію

Дюссельдорф – «2016 рік був для компанії «Хенкель» вельми успішним. Працюючи у надзвичайно складній ринковій ситуації, ми знову забезпечили рекордні рівні обсягу продажу та прибутку і досягли цільових фінансових показників, встановлених на цей фінансовий рік. Ми досягли дуже якісних показників прибутку. Вперше ми отримали відкоригований операційний прибуток у розмірі понад 3 мільярди євро», – зазначив головний виконавчий директор компанії «Хенкель» Ханс Ван Байлен (Hans Van Bylen). «У вересні 2016 року ми успішно завершили операцію придбання компанії «Sun Products», яка є другою за величиною подібною операцією за всю історію компанії «Хенкель». Придбання «Sun Products» є важливим стратегічним кроком для компанії «Хенкель», яке суттєво зміцнить позиції бізнес-підрозділу «Засоби для прання та догляду за оселею» на ринку Північної Америки. У листопаді ми презентували наші нові амбітні стратегічні пріоритети на період до 2020 року і на майбутнє.»

Прогноз на 2017 рік

Щодо прогнозу на поточний 2017 фінансовий рік Ханс Ван Байлен зазначив: «Ми вважаємо, що високий ступінь невизначеності та нестабільності ринкових умов збережеться й надалі. Попри це, завдяки чітко визначеним стратегічним напрямам розвитку, потужній глобальній команді, постійному впровадженню інноваційних брендів і технологій, які займають провідні позиції на ринку, ми зможемо забезпечити подальше прибуткове зростання; ми очікуємо, що впродовж 2017 фінансового року органічне зростання обсягу продажу складе 2-4 відсотки. Ми розраховуємо на те, що відкоригована рентабельність обороту зросте більше ніж на 17,0 відсотків, а зростання відкоригованого прибутку на привілейовану акцію становитиме 7-9 відсотків».

You may also like

Leave a reply