На церемонії RAU Awards-2023, що відбулася 6 грудня в Києві, компанія “Золотий Вік” здобула титул “Рітейлер року” серед ювелірних брендів, завоювавши перше місце з найвищим рейтингом 4,07 балів. Ця перемога є черговим свідченням внеску “Золотий Вік” в розвиток ювелірного ринку та її беззаперечного лідерства в Україні.

Переможців 27 номінацій було визначено відкритим голосуванням, в якому взяли участь представники експертної ради RAU Awards-2023 склад якої об’єднав 35 перших осіб та топ-менеджерів провідних компаній України та експертів ринку. За результатами голосування “Золотий Вік” був визнаний кращим серед ювелірних брендів, отримавши найвищі оцінки від експертів – 4,27 та ринку – 3,83 бали.

“Нагорода для “Золотий Вік” на RAU Awards-2023 є черговим підтвердженням відданості своїй справі, нашим клієнтам та сприянню розвитку ювелірної галузі в Україні протягом 24 років. Це перемога всієї нашої команди та свідчення нашого внеску в розвиток економіки України у цей непростий для країни час. Дякуємо всім, хто нас підтримує”, – зазначили в компанії “Золотий Вік”.

RAU Awards-2023 – це визнана та авторитетна подія в сфері роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості, яка щорічно визначає лідерів, які вносять значний внесок у розвиток та вдосконалення цих сфер в Україні. Організатором церемонії є Асоціація рітейлерів України (RAU).

You may also like

Новини компаній

В Україні стрімко набирає оберти прийом платежів через смартфони: за рік кількість активних користувачів додатку “Термінал” зросла у 5 разів

Українські підприємці все частіше вибирають для прийому оплати за товари та послуги зручний банківський сервіс, ...

Comments are closed.