У березні 2020 року OntargIT розпочали спільний проект з компанією «Сен-Гобен» з перенаправлення корпоративної пошти з серверів Google на продукти MS Exchange і Office 365.

“Сен Гобен» (Saint Gobain) – міжнародна промислова група, яка розробляє, виробляє і продає високоякісні матеріали та інноваційні рішення для будівельної, транспортної, медичної та інших галузей промисловості.  Створені в процесі безперервних інновацій, продукти компанії  створюють благополуччя та забезпечують продуктивність і безпеку використання.

Компанія реалізує продукцію, яка є рішенням проблем в сфері екологічного будівництва, змін клімату, безпеки, ефективного використання ресурсів.  Входить до ТОП-100 найбільш інноваційних корпорацій світу, а також в ТОП-100 найбільших світових корпорацій у рейтингу Thomson Reuters.

Спільний проект компаній «Сен-Гобен» і OntargIT зайняв близько 3-4 календарних тижнів.  Робота проводилася злагоджено і чітко за планом.

Етапи проекту OntargIT і «Сен-Гобен»:

  • Налаштування серверів Google;
  • Налагодження та тестування серверів MX Exchange;
  • Передача поштових скриньок, календарів, контактів і Google-дисків;
  • Підтримка користувачів, написання інструкцій і вирішення індивідуальних проблем.

Результат проекту:

В результаті роботи компанія «Сен-Гобен» отримала єдину платформу обміну і зберігання даних на базі Microsoft Exchange і Office 365.

Компанія OntargIT є міжнародною консалтинговою компанією, яка впроваджує сучасні інноваційні рішення для ефективного управління бізнесом.

Головною конкурентною перевагою компанії є її співробітники.  Це люди, об’єднані одними цілями і завданнями, які вже багато років працюють над вирішенням різних проблем, покращуючи своє виробництво, піклуючись і задовольняючи потреби мільйонів користувачів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply