Протягом двох місяців – з початку травня і до кінця червня – Київський міський центр зайнятості разом з районними філіями проводить Загальноміський молодіжний фестиваль «Твоя кар’єра в еру штучного інтелекту».

«Молодь – категорія, яка потребує особливої уваги на ринку праці, перебуває в пошуку роботи, часто не володіє відповідним рівнем знань та навичок, на який чекають роботодавці. Саме для того, щоб підвищити її конкурентоспроможність, сприяти молодим людям у пошуку роботи та побудові успішної кар’єри і проводиться цей фестиваль», – зауважив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Програма заходу передбачає проведення вебінарів, майстер-класів, конкурсу малюнків та есе «Професія моєї мрії», конкурсу резюме, круглого столу «Проблеми мотивації та працевлаштування молоді», групових консультацій, тренінгів, а також онлайн форуму про кар’єру. До молодіжного фестивалю залучені учнівська і студентська молодь та всі бажаючі. За перший місяць проведення фестивалю до нього долучилося понад 500 учасників. Партнерами столичної служби зайнятості в проведенні Загальноміського молодіжного фестивалю є навчальні заклади (університети, коледжі, ліцеї, училища), соціальні партнери.

Впродовж двох місяців молодих людей навчатимуть «дорослому» життю – як правильно скласти резюме та успішно пройти співбесіду у роботодавця, розкрити повною мірою свої особистісні та професійні якості, де і як, зрештою, шукати роботу, і який метод є ефективним. Найактивніших учасників фестивалю відзначать нагородами.

«Ті, хто сьогодні здобуває освіту, завтра стануть повноцінними працівниками, і від того, наскільки вибір професії буде усвідомленим, залежить їхнє майбутнє», – підкреслив керівник столичної служби зайнятості.

Довідково: З початку 2021 року столична служба зайнятості надала профорієнтаційні послуги 28,9 тисяч особам, 24,4 тисячі з них – безробітні. 

Київський міський центр зайнятості сьогодні це:

  • Найбільша база можливостей
  • Безкоштовні послуги для безробітних та роботодавців

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *