До Міжнародного дня захисту дітей Vodafone поділився результатами благодійної програми «Добра справа в подарунок». В рамках програми Vodafone направляє на допомогу дітям з вродженими вадами серця кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята.

У програмі беруть активну участь і самі клієнти Vodafone, направляючи накопичені за програмою лояльності «Vodafone Bonus» бонусні бали на «Добру справу в подарунок». Спільними зусиллями тільки за 5 місяців 2021 року вдалося зробити операції 16 дітям з вродженими вадами серця на загальну суму 1 мільйон 355 тисяч гривень.

Допомогу отримали діти з різних куточків України: з Житомирської, Харківської, Закарпатської, Чернівецької, Київської, Львівської, Вінницької, Хмельницької, Чернігівської, Кіровоградської та Рівненської областей. Після хірургічного втручання у дітей з’явилася можливість жити здоровим повноцінним життям.

Програма реалізована за участю МБФ «Українська Біржа Благодійності», Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова та Інституту Серця МОЗ України. Перша операція в рамках програми «Добра справа в подарунок» була проведена у вересні 2011 року.

Вже понад 9 років компанія допомагає дітям, які потребують термінової складної операції. Щоб приєднатися до програми і перерахувати свої бонусні бали на «Добру справу в подарунок», в мобільному додатку My Vodafone потрібно зайти в розділ Vodafone Bonus і вибрати кількість бонусних балів, які Ви хочете перерахувати https://my.vodafone.ua/bonus.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 31 березня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету, а також об’єднує більше 123 млн IoT підключень. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 1 кварталі 2021 року перевищили 29,7 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються близько 19 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply