До Міжнародного дня захисту дітей Vodafone поділився результатами благодійної програми «Добра справа в подарунок». В рамках програми Vodafone направляє на допомогу дітям з вродженими вадами серця кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята.

У програмі беруть активну участь і самі клієнти Vodafone, направляючи накопичені за програмою лояльності «Vodafone Bonus» бонусні бали на «Добру справу в подарунок». Спільними зусиллями тільки за 5 місяців 2021 року вдалося зробити операції 16 дітям з вродженими вадами серця на загальну суму 1 мільйон 355 тисяч гривень.

Допомогу отримали діти з різних куточків України: з Житомирської, Харківської, Закарпатської, Чернівецької, Київської, Львівської, Вінницької, Хмельницької, Чернігівської, Кіровоградської та Рівненської областей. Після хірургічного втручання у дітей з’явилася можливість жити здоровим повноцінним життям.

Програма реалізована за участю МБФ «Українська Біржа Благодійності», Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова та Інституту Серця МОЗ України. Перша операція в рамках програми «Добра справа в подарунок» була проведена у вересні 2011 року.

Вже понад 9 років компанія допомагає дітям, які потребують термінової складної операції. Щоб приєднатися до програми і перерахувати свої бонусні бали на «Добру справу в подарунок», в мобільному додатку My Vodafone потрібно зайти в розділ Vodafone Bonus і вибрати кількість бонусних балів, які Ви хочете перерахувати https://my.vodafone.ua/bonus.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 31 березня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету, а також об’єднує більше 123 млн IoT підключень. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 1 кварталі 2021 року перевищили 29,7 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються близько 19 млн клієнтів.

You may also like

Leave a reply