Благодійній програмі Vodafone «Добра справа в подарунок» виповнюється 12 років. До Всесвітнього дня серця, який відзначається 29 вересня, компанія поділилася результатами благодійної ініціативи на допомогу дітям із вадами серця.

За 12 років благодійної програми Vodafone «Добра справа в подарунок» врятовано 235 дитячих сердець та перераховано понад 18 млн. гривень на операції дітям і покупку устаткування для дитячого відділення Інституту Серця.

Ідея благодійного проекту полягає у тому, що кошти, що раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової операції з усунення вродженої вади серця. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

Також клієнти Vodafone отримали можливість приєднатися до програми, направляючи на благодійність накопичені бонуси за програмою лояльності Vodafone Bonus.

З лютого 2022 року клієнти Vodafone мають змогу обміняти бонуси, які отримують за користування мобільним зв’язком, також, на допомогу українцям, постраждалим від бойових дій. Завдяки переказаним бонусам, Vodafone перерахував до благодійного фонду «Повернись живим» понад 4,5 мільйони гривень.

Благодійна програма «Добра справа в подарунок» реалізується в партнерстві з МБФ «Українська Біржа Благодійності», Інститутом Серця МОЗ України та МБФ «Повернись живим».

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 17 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 30 червня 2023 року Vodafone надає послуги понад 323 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 21 мільйону користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 160 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 2 кварталі 2023 року досягли 39 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,2 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

You may also like

Comments are closed.