Клієнти ПриватБанку відтепер зможуть отримувати SWIFT-перекази в польських злотих та євро без додаткової комісії через PKO Bank Polski SA. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнес Дмитро Мусієнко, банк розширює співпрацю з європейськими, і зокрема, польськими банками, щоб зробити для українців міжнародні перекази більш зручними та доступними. У березні 2024 року ПриватБанком відкриті нові кореспондентські рахунки в PKO Bank Polski SA.

Клієнти можуть використовувати нові кореспондентські рахунки для відправки без додаткової комісії в ПриватБанк SWIFT-переказів фізичних осіб в польських злотих (PLN) та евро (EUR). Отримати форму реквізитів для зарахування SWIFT-переказу через PKO Bank Polski можна на сайті ПриватБанку (розділ «Перекази SWIFT – Як отримати переказ SWIFT – Форми надання реквізитів для отримання переказів в іноземній валюті»).

Головні переваги отримання SWIFT-переказів через ПриватБанк – відсутність обмежень за сумою, можливість онлайн відстеження переказів, спеціальна лінія підтримки для одержувачів SWIFT-переказів. За даними банку, зазвичай гроші надходять на рахунки протягом 24 годин, а 40% платежів зараховуються одержувачу за 5 хвилин.

Як отримати реквізити для SWIFT-переказу в додатку Приват24 – https://www.youtube.com/watch?v=wPXa3wOTKqQ.

Як отримати реквізити картки для зарахування SWIFT через вебверсію Приват24 – https://www.youtube.com/watch?v=PZdhdBRMbUA.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Comments are closed.